Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TERRY BOZZIO (USA) / Sügisjazz 2017

R 3.11.2017 19:00
Kumu Auditoorium
17.00 - 22.00
Sügisjazz 2017
TERRY BOZZIO (USA)
Reede, 3. november 2017 kell 19.00 Kumu auditoorium


Terry Bozzio on maailma üks erilisemaid trummistaare. Ajakiri Rolling Stones valis ta maailma kõigi aegade 100 mõjukama trummari hulka. Sügisjazzile jõuab ta Euroopa tuuri “An Evening with Terry Bozzio” raames, tutvustades oma uusimat albumit “Terry Bozzio Composer Series”. Trummari unikaalne kontsert on oma meeleoludelt värvirikas, intensiivne, spirituaalne, meloodiline ja orkestraalne. Ta musitseerib maailma suurimal häälestatud trummi- ja löökpillikomplektil, mis võimaldab instrumentidest välja võluda ka põnevaid harmooniaid ja kõlasid. Seda kõike peab oma silmaga nägema ja kõrvaga kuulma!

Terry Bozzio viimaste aastate turneed paljudes maades on olnud välja müüdud. Trummiguru on teinud tihedat koostööd tippmuusikutega nagu Jeff Beck, Quincy Jones, Brecker Brothers, Herbie Hancock ja paljud teised. Frank Zappaga on ta salvestanud lausa veerandsada albumit ja osalenud lugudes isegi vokalistina. Sügisesel Bozzio kontserdil saab kuulda kompositsioone tema karjääri erinevatest perioodidest, samuti põnevaid improvisatsioone ja nautida vaimustavat löökpillide valitsemist. Legendi muusikas kohtab klassikalist vormistruktuuri, ambient kõlasid, elektroonilisi loope, atmosfäärilisi löökpilliefekte ja loomulikult kirglikku trummimängu. Terry Bozzio on jutuvestja, kes kütkestab kuulajaid oma hüpnotiseeriva kontrastiderohke muusikaga.

Album “Terry Bozzio Composer Series” avaldati 2015. aasta sügisel Jaapanis ja 2017. aasta alguses Euroopas. Neljal albumil on 59 kompositsiooni ning neid täiendavad 59 fotot maalidest selgitamaks Bozzio inspiratsiooni allikaid, emotsioone ja suhtumist.

Koosseis:
Terry Bozzio – trummid ja löökpillid

Lingid:
Koduleht https://terrybozzio.com/
Facebook

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TERRY BOZZIO (USA) / Sügisjazz 2017 R 3.11.2017 19:00 Kumu Auditoorium 17.00 - 22.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 22.-, sooduspilet 17.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Weizenbergi 34 / Valge 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee