Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TRUMP CONCEPTION / Sügisjazz 2017

L 28.10.2017 17:00
Kumu Auditoorium
8.00 - 12.00
Sügisjazz 2017
TRUMP CONCEPTION
Laupäev, 28. oktoober 2017 kell 17.00 Kumu auditoorium


Trump Conception on Janno Trumpi loomingut esitav jazzi, funky, jazzroki ja maailmamuusika piirimail mängiv 10-liikmeline gruuviorkester. Tänavuse Noore Jazzitalendi auhinna pälvinud bassist Janno Trump kutsus bändi kokku 2015. aasta kevadel ning täpselt aasta hiljem valmis nende debüütalbum "One", mis teenis kohe muusikaajakirjanike ja kuulajate poolehoiu. Albumit esitleti mitmetel kontsertidel ja festivalidel nagu Jazzkaar ning Sõru Jazz. Sügisjazzil esitleb Trump Conception värsket live-albumit.

Janno Trump lõpetas 2012. aastal Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli basskitarri erialal ja 2016. aasta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz-bassi erialal. Heliloominguga hakkas ta tõsisemalt tegelema Otsakoolis, kus tema kompositsioonid  pälvisid kahel Uno Naissoo nimelisel loomingukonkursil auhinnalised kohad. Bassisti mäng on aastate jooksul toetanud väga erinevaid jazz- ja poppartiste nii nende plaatidel kui ka kontsertidel. Lisaks oma gruuviorkestrile osaleb Janno Trump veel ansamblites Funkifize, Late's 5, Linda Kanter Quartet ja The Swingin’ Sisters & Band.

"Ei juhtu just sagedasti, et Eesti muusikud astuvad mustade muusikute pärusmaale ja vannuvad truudust gruuvile. Trump Conception, eesotsas bassist Janno Trumpiga, on seda teinud ja tulemuseks on enneolematul tasemel kőlav orkestreeritud r’n’b ja tipptasemel groove," kiidab ansamblit Hedvig Hanson.

Trump Conceptioni kontserdid ulatuvad ka Eestist kaugemale – 2017. aasta suvel esineti Klaipeda Jazz Festivalil Leedus ja Saulkrasti Jazz Festivalil Lätis. Kontserdireiside vahepeal salvestas bänd suvel oma teise albumi „Wait For It“. Uus muusikaline materjal valmis Eesti Raadio 1. stuudios, kus lisaks helile jäädvustatakse samaaegselt ka videopilt. Erinevalt eelmisest albumist, on seekord tegu live-albumiga, kus lisajõuna kutsutakse appi ka Liis-Helena Väljamäe keelpillikvartett. Heli salvestas ja ka järeltöötles Jose Diogo Neves ning videorežissöör oli Martin Randalu.

Koosseis:
Janno Trump – basskitarr, kompositsioonid
Madis Muul – klahvpillid
Pent Järve – kitarr
Dmitri Nikolajevski – trummid
Caspar Salo – perkussioon
Danel Aljo – tenorsaksofon
Keio Vutt – baritonsaksofon
Allan Järve – trompet
Tanel Kuusk – trompet
Johannes Kiik – tromboon

Keelpillikvartett:
Liis-Helena Väljamäe – viiul
Maarja Allik – viiul
Eva-Maria Sumera – vioola
Kristian Plink – tšello

Koduleht http://jannotrump.com/conception
Facebook https://www.facebook.com/TrumpConception/

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TRUMP CONCEPTION / Sügisjazz 2017 L 28.10.2017 17:00 Kumu Auditoorium 8.00 - 12.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 12.-, sooduspilet 8.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Weizenbergi 34 / Valge 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee