Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Olga Voronova (viiul), Leho Karin (tšello) ja Mati Mikalai (klaver)

E 12.3.2018 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
7.00 - 15.00
Olga Voronova (viiul), Leho Karin (tšello), Mati Mikalai (klaver)
12. märts kell 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja


Kavas: Z. Kodály, G. Ligeti, F. Liszt, B. Martinu   

Olga Voronova alustas viiuliõpinguid Narva Laste Muusikakoolis ning jätkas Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Endel Lippuse juhendamisel. 1993. aastal lõpetas Olga Voronova Eesti Muusikaakadeemia Endel Lippuse klassis ning 2002. aastal samas magistriõppe. 2002. aastal jätkas Voronova doktoriõpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Lisaks on ta täiendanud end Moskvas Gnessinite nimelises Muusikapedagoogikainstituudis Halida Ahtjamova klassis, Berliini Kunstide Kõrgkoolis Ilan Gronichi klassis ja Hollandis Utrechti Kunstide Kõrgkoolis Keiko Waltaya juures. Olga on osalenud ka 1997 Brüsselis kuninganna Elisabethi nimelisel rahvusvahelisel viiuldajate konkursil toimunud meistrikursusel (juhendajad Mihaela Martin, Berl Senovski, Eduard Schmieder ja Pierre Amoyal) ning Igor Bezrodnõi, Zarius Šihmurzajeva ja Marianne Boettcheri meistrikursustel. Alates 1995. aastast töötab Olga Tallinna Kammerorkestris ja on aastast 2001 Tallinna Keelpillikvarteti liige.

Leho Karin on üks hinnatumaid tšelliste Eestis. Ta on Tallinna Kammerorkestri pikaaegne liige, mänginud aastatel 1993–2012 tšellot NYYD Ensemble’is ning alates 2013. aastast YXUS Ensemble’is. Samuti on ta mänginud tenorgambat ansamblis GambarinG koos Tõnu Jõesaare ja Peeter Klaasiga. Alates 1995. aastast on Leho Karin ka tšellopedagoog Tallinna Muusikakeskkoolis. Solistina on ta üles astunud Soomes, Rootsis, Venemaal jm ning osalenud paljudes projektides Eestis. Ta on soleerinud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri ja Saarbrückeni Raadioorkestri ees. Tallinna Kammerorkestri koosseisu on Leho Karin kuulunud alates 1993. aastast ning on orkestriga esinenud paljudes Euroopa riikides, Põhja-Ameerikas, Jaapanis ja USAs. Ta on salvestanud hulgaliselt muusikat, sh Arvo Pärdi, Heino Elleri ja Erkki-Sven Tüüri teoseid plaadifirmale ECM.

Pianist Mati Mikalai on eelkõige hinnatud paljude interpreetide suurepärase kammeransambli partnerina, kõige tunnustatum on klaveriduo Kai Ratassepaga. Samas on ta ka võimekas sooloesineja, seda ka nüüdismuusika vallas. Mati Mikalai lõpetas Tallinna Muusikakeskkooli Reet Vanaselja, Lembit Orgse ja prof Bruno Luki klaveriklassis. 1995. aastal lõpetas ta Eesti Muusikaakadeemia Bruno Luki, Ivo Sillamaa ja Lauri Väinmaa juures, 2002. aastal omandas magistrikraadi Peep Lassmanni juhendamisel ning jätkas samas ka doktoriõppes. Ta on täiendanud end tunnustatud pianistide Liisa Pohjola, Jose Ribera ja Lazar Bermani meistrikursustel. Mati Mikalai on esinenud solistina, kammermuusikuna ja orkestrite ees paljudes Eesti linnades, lisaks mitmel pool Euroopas, näiteks Soomes, Rootsis, Saksamaal, Prantsusmaal, Itaalias ja Venemaal. Muuhulgas on ta esinenud koos Gidon Kremeri ja tema noorteorkestriga Kremerata Baltica. Peale Kai Ratassepa teeb ta kammermuusikat teistegi interpreetidega, tema sagedasemad partnerid on olnud viiuldajad Olga Voronova ja Arvu Leibur, tšellist Pärt Tarvas, saksofonist Virgo Veldi, trompetist Indrek Vau, klarnetist Tarmo Pajusaar ning oboemängija Kalev Kuljus. Alates 1997. aastast õpetab Mati Mikalai klaverit Tallinna Muusikakeskkoolis ning aastast 2000 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kus alates 2015. aastast on osakonna juhataja.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Olga Voronova (viiul), Leho Karin (tšello) ja Mati Mikalai (klaver) E 12.3.2018 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 7.00 - 15.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 15 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 7 €
Erivajadustega klient/saatja 7 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Uksed avatakse kell 18:00
Kestus 1h
Soovitatav vanus al. 7 eluaastast
Ligipääs ratastooliga olemas.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Interpreetide Kontserdid
Suur-Karja 23 Tallinn 10148 Harjumaa
+372 5019524
kammermuusika@interpreet.ee