Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

RÄÄTS-REMIX

L 7.10.2017 20:30 - P 8.10.2017 03:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
10.00
RÄÄTS-REMIX

Tallinna Filharmoonia juubelihooaeg algab võimsamalt kui kunagi varem!

Rääts-remix on pühendatud helilooja Jaan Räätsa 85. juubelisünnipäevale, kus esitatakse tema loomingu pärleid uues kuues. See on jätk 2016. aasta kevadel esmakordselt aset leidnud Tallinna Filharmoonia hooaja lõpuüllatusele Mozart-remixile. Solisti ja remiximootorina astub üles Tiit Kikas (viiul, laserharf) koos  TAFF Club`i kunstilise juhi Raivo Tafenauga (saksofon).

Kogu õhtu keskpunktis on aga Tallinna Filharmoonia hing – Tallinna Kammerorkester. Tallinna Filharmoonia juubelihooaja avakontserdi jätkuüritusena saab Rääts-remix olema pidu jämmi ja elamuslikku valgusmängu lubavas atmosfääris. Oodatud on nii avakontserdi külalised, kui ka need, kel soovi hea muusika saatel puusa nõksutada. Mahedate helide eest vastutavad Tallinna Kammerorkestri muusikud ning karta on, et pidu käib hommikuni…

Laserharf, mida ka seekord Tiit Kikas „rajult kammib“, on väga haruldane ja unikaalne instrument, mille professionaalseid mängijaid on maailmas vaid mõnikümmend. Laserharfi kõige  tuntum kasutaja on kindlasti Jean-Michel Jarre. Tiit Kikas on arendanud ja ehitanud oma laserharfi alates 2005. aastast, mil ta  andis koos ansambliga No Big Silence Leigo Järvemuusikal mastaapse audio-visuaalse kontsertetenduse “Suurte masinate muusika". Algsest, väga primitiivsest lahendusest on tänaseks välja arenenud kompaktne, keeruka tehnilise võimekusega instrument, mille arendusse on oma osa andnud ka Tartu Ülikooli robootikud. Tiit on laserharfiga teinud tänaseks üle paarisaja esinemise nii Eestis kui ka Lätis, Soomes ja Hiinas. 2012-2016 osales Tiit oma laserharfiga Estonia teatri etenduses "Aken ooperi- ja balletimaailma”.

Sündmuse koduleht: http://www.filharmoonia.ee/kontserdid/kontsert/690-hooaja-avakontsert

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
RÄÄTS-REMIX L 7.10.2017 20:30 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 10.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 10€

Hooaja avakontserdi piletiga sissepääs tasuta!

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee