Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ADVENDIKALENDER - KLASSIKA PÄRLID BAROKIST JAZZINI

N 21.12.2017 19:00
Rahvusooper Estonia Kammersaal
12.00 - 16.00
ADVENDIKALENDER – KLASSIKA PÄRLID BAROKIST JAZZINI

"Advendikalendri" üllatused andekalt pianistilt Gintaras Januševičius´elt toovad kuulajani 12 maiuspala muusikamaailma tuntud ja tundmata radadelt. Virtuoossed klaveriminiatuurid barokist jazzini: Vivaldi, Mozart, Beethoven, Chopin, Brahms, Rahmaninov, Skrjabin, Gershwin, Horowitz, Godowsky, Tatum, Šostakovitš ja palju teisi üllatusi. Suurepärane võimalus pakkuda hingele tunnike puhast rõõmu ja rahu, mis jõulueelses kiirusesaginas kaduma kipub.

Pianistist:

Leedu päritolu pianisti Gintaras Januševičiuse tähelend algas 2004. aastal pärast etteastet Montreal International Musical Competition finaalis. Tuntud muusikakriitik ja ajakirjanik Christophe Huss kirjutab oma „Classics Today“ artiklis: "Gintaras Januševičius liugleb nagu albatross. Tema etteasted olid minu jaoks ebatavalised ilmutused, mis justkui väljusid konkursi raamidest ning ei olnud ei võrreldavad ega mõõdetavad“.

Januševičiuse soolokontserdid on kõlanud kõigis suuremates linnades nii Leedus kui Saksamaal ning pikka nimistusse kuuluvad ka New York, Washington, Rio de Janeiro, Shenzhen, London, Pariis, Moskva, Madriid, Rooma, Viin, Barcelona jt. Samuti on pianist koostööd teinud selliste orkestritega nagu Montreali, Moskva ja Shenzheni Sümfooniaorkester, Leedu Rahvuslik ja Riiklik Sümfooniaorkester ja mitmed teised.

Kontserttegevusele lisaks jagab Gintaras Januševičius alates 2009. aastast oma teadmisi ja kogemusi erinevates meistriklassides ning osaleb rahvusvaheliste konkursside žüriis. Aastatel 2008 – 2015 korraldas Januševičius eduka õppekontsertide sarja „Plathner’s eleven“ tegevust Saksamaal ning on hetkel tegev kunstilise juhi ametis konkursside "Die Hannoversche Börse der Musiktalente", "Einbecker Klavierfrühling" ja klaverimuusika talveakadeemia „Feuerwerk“ töös. Käesoleva aasta suvel pandi tema algatusel alus Baltimaade suurimale klaveriakadeemiale “Klaipėda Piano Masters”.

Lisalugemist:  https://www.facebook.com/GinJanusevicius
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ADVENDIKALENDER - KLASSIKA PÄRLID BAROKIST JAZZINI N 21.12.2017 19:00 Rahvusooper Estonia Kammersaal 12.00 - 16.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 16€
Õpilane, tudeng, pensionär 12€

Ürituse päeval:
Täispilet 20€
Õpilane, tudeng, pensionär 18€

Lastele vanuses kuni 7a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Sissepääs alates 18:45
Kestus 1h

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Inversion OÜ
Lembitu 7-35 .
56466314
2cafe69@gmail.com