Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ERSO: REGULAR CRISIS

R 1.12.2017 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
16.00 - 22.00
REGULAR CRISIS
TULEVIKUMUUSIKA


R, 1. detsember 2017 kell 19, Estonia kontserdisaal
Piletid: 22 € / 16 €
Kontserdi korraldajad ERSO ja Pimedate Ööde Filmifestival


Globaalse majanduse kantaat “Regulaarne kriis” (Regular Crisis)
Marina Landia film Louis Andriesseni, Bryce Dessneri, Jonny Greenwoodi, Gediminas Gelgotase, Kristjan Järvi jt muusikaga.

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent KRISTJAN JÄRVI

Video- ja performance’i-kunstnik Marina Landia multimeediakantaadi ettekandel on ühendatud videoprojektsioonid ja Eesti Riiklik Sümfooniaorkester. Dirigent Kristjan Järvi. Kõlab Louis Andriesseni, Bryce Dessneri, Jonny Greenwoodi, Gediminas Gelgotase ja Kristjan Järvi muusika.

Videomaterjal on kokku pandud intervjuudest maailma tööstuse ja rahanduse valdkonna võtmefiguuridega. Sõna saavad Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsiooni peasekretär José Ángel Gurría, Saksa autotootja Daimleri nõukogu esimees Manfred Bischoff ja meediaärimees Steve Forbes.

Regular Crisis peegeldab maailma majanduse mõjukaimate tegelaste n-ö vaimset seisundit, uurides nende väärtushinnanguid, filosoofiaid ja mõtteviise. Elava muusikaga oskuslikult esile toodud pingeseisundid loovad hämmastavaid efekte, pakkudes üsna ebatavalise vaatenurga maailma majanduse hetkeseisule ja perspektiivile, millise suuna see võib võtta edaspidi.

Kontsert algab majandusteemalise paneeldiskussiooniga, kus mõtteid vahetavad Europarlamendi liige Kaja Kallas, Ventura Group’i tegevjuht Mohammed El Husseiny ning filmi “Regular Crisis” režissöör Marina Landia. Vestlust modereerib Postimehe peatoimetaja Lauri Hussar.

Sündmust korraldavad ERSO ja PÖFF | Tallinn Black Nights Film Festival. Kontsert on osa TULEVIKUMUUSIKA sarjast, mida esitleb Nelja Energia.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ERSO: REGULAR CRISIS R 1.12.2017 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 16.00 - 22.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 22 €
Õpilane, tudeng, pensionär 16 €
PÖFFi passi omanikutele pilet 16 

Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Sündmuse korraldaja