Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ERSO: ŠOSTAKOVITŠ JA PROKOFJEV

R 20.10.2017 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
16.00 - 22.00
ŠOSTAKOVITŠ JA PROKOFJEV
KLAVERIKONTSERT

R, 20. oktoober 2017 kell 13 (lõunakontsert) ja kell 19, Estonia kontserdisaal
Piletid: 22 € / 16 €
Lõunakontserdi (kestvus 1 tund) piletid: 3 €
Kontsertide korraldaja ERSOSergei Prokofjev
Süit ooperist “Armastus kolme apelsini vastu” (L'amour des trois oranges), op. 33a
Klaverikontsert nr 3 C-duur, op. 26
Dmitri Šostakovitš
Sümfoonia nr 8 c-moll, op. 65

Deniss Kožuhhin klaver
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirgent Nikolai Aleksejev


Esmakordselt Eestis – kuninganna Elisabethi konkursi võitja, pianist Deniss Kožuhhin!

Deniss Kožuhhini puhul tõstetakse esile tema veenvat emotsionaalset sidet publikuga, meisterlikult vormitud interpretatsioone, mis on väljendusrikkad, inspireerivad, täiusliku fraseeringu ja dünaamikaga. “Nii tasakaalus: tema rütmitaju, nootide vahele jääva ruumi taju, tema huumorimeel /.../ terve plaat /.../ on puhas rõõm.” (BBC Radio 3).

Nižni Novgorodist end maailma mainekaimatele kontserdilavadele mänginud Deniss Kožuhhin on pälvinud III preemia Leedsi rahvusvahelisel klaverikonkursil (2006), I preemia konkursil Vendome Prize Lissabonis (2009) ning erilise hoo sai tema karjäär sisse pärast I preemia võitmist mainekal kuninganna Elisabethi konkursil Brüsselis (2010). Järgnesid esinemised mainekatel festivalidel, sh Verbier’s, Ruhris ja Rheingaus, ning prestiižikates kontserdisaalides üle maailma, näiteks New Yorgi Carnegie Hallis, Berliini Filharmoonias, Kölni Filharmoonias, Leipzigi Gewandhausis, Müncheni Herkulessaalis ja Amsterdami Concertgebouw’s.

Deniss Kožuhhini lavapartneriteks on maailma parimad orkestrid ja dirigendid, möödunud hooajal esines ta näiteks koos Amsterdami Kuningliku Concertgebouw orkestri ja dirigent Jaap van Zwedeni, Chicago Sümfooniaorkestri ja Emmanuel Krivine’i, Londoni orkestri Philharmonia ja Juri Temirkanovi, Berliini Deutsches Symphonie-Orchester’i ja Andris Poga, Philadelphia orkestri, Mahleri Kammerorkestri, San Francisco Sümfooniaorkestri, samuti Toronto Sümfooniaorkestri ja Kristjan Järviga. Lisaks kutsus Daniel Barenboim ta soleerima Berliini Staatskapelle ette asendama maailma kuulsaimat pianisti Lang Langi.

Juhatab ERSO endine peadirigent, kauaaegne Peterburi Filhar­moonia sümfooniaorkestri dirigent Nikolai Aleksejev, kes on kõigi Moskva ja Peterbu­ri tähtsaimate sümfooniaorkestrite kõrval juhatanud ka paljusid välisorkestreid ning andnud kontserte Euroopas, Jaapanis ja Ameerika Ühendriikides.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ERSO: ŠOSTAKOVITŠ JA PROKOFJEV R 20.10.2017 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 16.00 - 22.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

ERSO uue hooaja üksikpiletite soodusmüük! 4.-9. septembrini müüb ERSO pileteid oma kontsertidele 30% soodsamalt. Kampaania kehtib ainult täishinnaga piletite ostmisel.

Täispilet 22 €
Õpilane, tudeng, pensionär 16 €


Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Sündmuse korraldaja