Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ERSO: SÜMFOONILINE LÕUNAPAUS

E 22.1.2018 13:00 - T 23.1.2018 13:00
5.00
ERSO valmistub kolmandaks Ameerika-turneeks. Vaid mõned päevad enne väljalendu antakse kodupublikule Ameerikas ettekandele tulevate teostega neli kontserti, lisaks 19. jaanuari kontsertidele “Tallinn –> Ann Arbor” kutsutakse publiku 22. ja 23. jaanuaril “Sümfoonilisele lõunapausile”. 


Esmaspäev, 22. jaanuar

Heino Eller. “Kodumaine viis”
Jean Sibelius. Sümfoonia nr 3 C-duur
Felix Mendelssohn-Bartholdy. Viiulikontsert e-moll

TRIIN RUUBEL viiul
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent ARVO VOLMER

Teisipäev, 23. jaanuar

Arvo Pärt. “Fratres”
Antonín Dvořák. Sümfoonia nr 7 d-moll
Johannes Brahms. “Ungari tants nr 4”

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent ARVO VOLMER

Esmaspäevasel kontserdil soleerib Mendelssohni viiulikontserdis ERSO kontsertmeister Triin Ruubel, kes on silma paistnud nii orkestri särtsaka eestvedaja kui virtuoosse ja sisuka solistina. ERSO ees debüteeris ta solistina hooaja 2015/16 avakontserdil, esitades Neeme Järvi juhatusel Sibeliuse viiulikontserdi. Ta on mänginud ka koos teiste Eesti ja mitmete välisorkestritega, tegutseb aktiivselt erinevates kammeransamblites ning on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud.

Orkestrit juhatab Arvo Volmer, kes on pikka aega olnud Rahvusooper Estonia, Adelaide’i Sümfooniaorkestri ja Oulu Sinfonia peadirigent ja kunstiline juht. ERSOga seob teda 30 aasta pikkune koostöö, sh aastad 1993–2001 peadirigendina. Alates hooajast 2014/15 on ta Põhja-Itaalias Bolzano ja Trento Haydni Orkestri peadirigent.

Sündmuse koduleht: http://www.erso.ee

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused