Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ERSO: Thomas Hampson ja Mahler

K 27.9.2017 20:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
35.00 - 50.00
K, 27. september 2017 kell 20, Estonia kontserdisaal

THOMAS HAMPSON ja MAHLERGustav Mahler

“Blumine”

“Rändselli laulud” (Lieder eines fahrenden Gesellen)

Sümfoonia nr 1 D-duurTHOMAS HAMPSON bariton

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

Dirigent NEEME JÄRVI


Esmakordselt Eestis – Ameerika staarbariton Thomas Hampson!

“Vaieldamatult on ta üks maailma võimsamaid ooperilauljaid... tema bariton on nii rikkalik, et sellega võiks kujutada kogu maailma.” (Diane Sawyer “Good Morning America”).

Thomas Hampson naudib ainulaadset rahvusvahelist karjääri ooperilaulja, plaadistava artisti ja n ö laulva suursaadikuna, kes on interpreeditegevuse kõrval aktiivselt tegev ka teaduse, hariduse ja tehnoloogia valdkonnas. Hiljuti sai temast Ameerika Kunstide ja Teaduse Akadeemia liige ning 2003. aastal asutatud Hampsong Foundation’i vahendusel rakendab ta vokaalmuusikat kultuuridevahelise mõistmise ja dialoogi edendamisel. Palju kordi maailma kauneima baritonihäälega lauljaks tituleeritud Hampsoni kollektsioonis on rohkelt nii Grammy, Echo kui Edisoni auhindu, ta on salvestanud üle 150 heliplaadi, tema päralt on maailma parimad ooperi- ja kontserdilavad ning välimuse poolest võiks ta vabalt olla filmistaar.

Ettekandele tulevad kaks meistriteost Gustav Mahleri varase loomingu hulgast: “Rändselli laulud”, vokaaltsükkel helilooja enda tekstidele – helilooja sõnade kohaselt on laulud loodud “nii nagu oleks üht rändselli tabanud saatuselöök ja nüüd läheb ta laia maailma rändama” – ning nooruslikult helge ja uljas I sümfoonia.

Kontserti tuleb salvestama Ameerika nimekas filmirežissöör Jason Starr, kes on Thomas Hampsoni, Neeme Järvi ja teiste maailma tippinterpreetidega salvestanud mitmeid Mahleri teoseid. Ülemaailmse leviga DVD annab välja Video Artists International.


Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ERSO: Thomas Hampson ja Mahler K 27.9.2017 20:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 35.00 - 50.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

ERSO uue hooaja üksikpiletite soodusmüük! 4.-9. septembrini müüb ERSO pileteid oma kontsertidele 30% soodsamalt. Kampaania kehtib ainult täishinnaga piletite ostmisel.

Tavapilet  50 €
Sooduspilet 35 € (õpilane, tudemg, pensionär)
Piiratud nähtavusega kohad 20 €

Sündmuse korraldaja