Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ERSO: TREVINO ja BRUCKNER

R 22.12.2017 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
16.00 - 22.00
TREVINO ja BRUCKNER
MAESTRO


R, 22.12.2017 kell 19, Estonia kontserdisaal
Piletid: 22 € / 16 €
Kontserdi korraldaja ERSO

Robert Schumann
Klaverikontsert a-moll, op. 54
Anton Bruckner
Sümfoonia nr 6 A-duur

Irina Zahharenkova klaver
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Dirigent Robert Trevino


Irina Zahharenkova on oma generatsiooni üks väljapaistvamaid ja omanäolisemaid pianiste. Ta on võitnud peapreemiad mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel, nagu Artur Rubinsteini konkurss Tel Avivis (2008), Bachi konkurss Leipzigis (2006), Alessandro Casagrande konkurss Itaalias (2006), Georges Enesco konkurss Rumeenias (2005), konkurss “Prémio Jaén” Hispaanias (2004). Eestis äratas ta tähelepanu juba 2002. aastal, pälvides VI Eesti pianistide konkursil diplomi, ERSO preemia ja publiku tulise poolehoiu, mis saadab tema kontserte tänaseni.

Irina Zahharenkova on õppinud klaverit Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Lilian Semperi ning Sibeliuse Akadeemias prof Hui-Ying Liu-Tawaststjerna juures. Lisaks annab ta sageli kontserte ka ajaloolistel klahvpillidel – klavessiinil ja haamerklaveril.

Ta on esinenud festivalidel Itaalias, Saksamaal, Soomes, Norras ja Eestis ning olnud solist ERSO, Tallinna Kammerorkestri, Helsingi Linnaorkestri, Iisraeli Filharmoonikute, Orchestre de la Suisse Romande’i, Orchestre National de Lorraine’i ja mitmete teiste orkestrite ees. Tähelepanu on äratanud ka tema plaadistused, millest eriti positiivseid hinnanguid on saanud Scarlatti sonaatide CD (Classical Records, 2012).

“Hingetukstegev”, “erakordne”, “suurepärane” – just selliseid ülivõrdeid kasutavad kriitikud, ajakirjanikud ja kontserdikülastajad pärast Ameerika noorema põlvkonna dirigendi Robert Trevino juhatatud kontserte.

Trevino rahvusvaheline tähelend algas aastal 2013, kui ta kutsuti Moskva Suurde teatrisse Vassili Sinaiski asendajana juhatama Verdi “Don Carlo“ uuslavastust. Meedias võrreldi seda debüüti sensatsiooniga, mille enam kui 60 aastat tagasi Moskvas oli korraldanud tema kaasmaalasest pianist Van Cliburn. Trevino pälvis “Kuldse maski” auhinna ning peagi järgnesid kutsed mitmete maailma tipporkestrite, sh Londoni Filharmooniaorkestri, Müncheni ja Dresdeni filharmoonikute, San Francisco Sümfooniaorkestri, Prantsuse Rahvusorkestri, Peterburi Filharmoonikute jpt ette. Alates 2016. aastast on Robert Trevino Baskimaa Rahvusorkestri peadirigent.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ERSO: TREVINO ja BRUCKNER R 22.12.2017 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 16.00 - 22.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 22 €
Õpilane, tudeng, pensionär 16 €

Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Sündmuse korraldaja