Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

La bohème / Boheem - kontsert

T 6.12.2016 19:00
Estonia Talveaed, Tallinn
LA BOHÈME

Kontsert on pühendatud prantsuse šansooni suurkujule, elavale legendile Charles Aznavourile, kes on üks kuulsamaid prantsuse lauljaid ja heliloojaid. Paari aasta eest tähistas ta oma 90. sünnipäeva, ent on seni laval tegev. Rohkem kui 1200 laulu loonud mees on mänginud ka 60 filmis, mis võitnud nii „Kuldse palmioksa“ kui ka Oscari. Meie kontsert on austusavaldus suure artisti loomingule läbi laulude, kommentaaride, foto- ja videomaterjali. Esinevad: Erkki Otsman (laul), Jaak Lutsoja (akordion), Andranik Kechek (klaver), Tanel Liiberg (kontrabass), Külli Mariste (foto- ja videokujundus). Kava on valminud koostöös Tallinna Filharmooniaga.

Korraldaja: Erkki Otsman
Kestus: 2 h (vaheajaga)
Pilet: 15/13 €
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
La bohème / Boheem - kontsert T 6.12.2016 19:00 Estonia Talveaed, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

Täispilet 15 €
Õpilane, tudeng, pensionär 13 €
Soodustused on personaalsed, soodustust võimaldav dokument (Eesti Vabariigis välja antud kehtiv õpilas-, üliõpilaspilet või ISIC kaart või Eesti Vabariigis välja antud pensionitunnistus) palume kontserdile tulles kaasa võtta.

TALVEAIA KOHVIK avatakse 1 tund enne kontserdi algust. Võimalik on suupisteid ja jooke eelnevalt lauale valmis tellida: catering@opera.ee, tel 683 1371.

Korraldaja: Erkki Otsman
Kestus: 2 h (vaheajaga)

Toimumiskoht
Estonia pst 4 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja