Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ooperigala: Maestro ja tema õpilased

L 15.7.2017 19:00
Soonlepa karjamõis, Hiiumaa
15.00
Südasuvisel Hiiumaal kohtub maestro MATI PALM (bass) oma õpilaste Pavlo Balakini (bass/ Rahvusooper Estonia) ja Jana Boikoga (metsosopran/ Ukraina). Klaveril saadab neid noor ja särav Sten Lassmann.

Saame osa maestro eredamate hetkede meenutamisest nii sõnas kui pildis ja loomulikult on meil harukordne võimalus nautida ka tema muusikalist etteastet. Meenutamist väärivaid hetki aga juba jagub, sest on ju Mati Palmi muusikalisele teekonnale mahtunud töö Rahvusooperis Estonia alates 1967. aastast, üle 80 rollipartii ja ligemale kolmkümmend aastat tegutsemist lauluõppejõuna Eesti Muusikaakadeemias.

Lisaks astuvad õhtu jooksul üles maestro õpilased:

JANA BOIKO lõpetas 2009. aastal Tšaikovski nimelises Ukraina riiklikus muusikaakadeemias Larissa Ostapenko ning Lucia Novikova lauluklassi. Lisaks õpingutele Kiievis täiendas Boiko end Tallinnas professor Mati Palmi juures. Boiko ooperirepertuaari kuuluvad rollid: Olga (Tšaikovski “Jevgeni Onegin”), Ljuba a (Rimski-Korsakov “Tsaari mõrsja”), Polina (Tšaikovski “Padaemand”), Cherubino (Mozart “Figaro pulm”). Jana Boiko on rahvusvaheliste vokaalkonkursside laureaat ning on andnud soolokontserte Ukrainas, Eestis ning Saksamaal.

PAVLO BALAKIN  lõpetas Donetski Muusikaakadeemia džäss-saksofoni erialal ning laulis aastatel 2002–2008 Ukraina rahvusooperi ooperikooris. Alates 2008. aastast on Balakin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Mati Palmi õpilane ning alates 2013. aastast ka Rahvusooper Estonia solist. Tema repertuaari kuuluvad ooperirollid: Mefisto (Gounod “Faust”), Hermann (Wagner “Tannhäuser”), Ptolemaios (Händel “Julius Caesar”), Markii d’Obigny (Verdi “La traviata”), Monterone ja Krahv Ceprano (Verdi “Rigoletto”), Surin (Tšaikovski “Padaemand”), Salieri (Rimski-Korsakov “Mozart ja Salieri”). Lisaks arvukad bassisipartiid suurvormides, mille seas J. S. Bachi “Johannese passioon”, Beethoveni missa C-duur jt.

Pavlo Balakin on 2013. aasta Eesti teatri aastaauhinna laureaat.

Kohapeal on võimalik soetada koos autogrammiga raamat "Mati Palm. Slancio della voce" (hind 20 eurot, tasumine sularahas).

Hiiumaa südasuvises õhtus kohtub maestro Mati Palm  oma õpilaste Pavlo Balakini ja Jana Boikoga. Maestro toob meieni eredamaid mälestusi ja rollitäitmisi nii sõnas kui pildis, ja loomulikult ka muusikas.

Laval:

maestro Mati Palm (bass)

Pavlo Balakin (bass)

Jana Boiko (metsosopran)

Sten Lassmann (klaver)
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Ooperigala: Maestro ja tema õpilased L 15.7.2017 19:00 Soonlepa karjamõis, Hiiumaa 15.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 15€

Lastele vanuses kuni 10a. (k.a) on sissepääs tasuta.

Sissepääs tund enne algust
Kestus 2h
Ühe vaheajaga

Sündmuse korraldaja
MTÜ Soonlepa Arenduskeskus
Kuu, Soonlepa küla Pühalepa vald Hiiumaa
5208248
soonlepakeskus@gmail.com