Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Põhjamaade Sümfooniaorkester ERILISENA SÜNDINUD

N 25.5.2017 19:00
Tartu Pauluse kirik
15.00 - 20.00
25.mai kell 19 Tartu Pauluse KirikPõhjamaade Sümfooniaorkester
„ERILISENA SÜNDINUD“
Solist: Guy Braunstein (viiul, Iisrael)
Dirigent: Anu Tali


Kavas:
Tšaikovski Pas de deux balletist „Luikede järv“ (arr. Guy Braunstein)
Brahms Viiulikontsert
Rahmaninov Sümfoonia nr 2

www.piletilevi.ee

Eesti on rahvusvahelise Põhjamaade Sümfooniaorkestri kohtumispaik. 1997. aastal Anu ja Kadri Tali loodud Põhjamaade Sümfooniaorkestrist on tänaseks saanud nii kodus kui maailmalavadel armastatud kollektiiv. Orkestrit, mida välisajakirjandus on võrrelnud rokkgrupiga, saab näha ja kuulda maikuus Tallinnas ja Tartus. Seekord rõõmustatakse publikut kevadiselt romantilise kavaga. Peadirigent Anu Tali käe all jätkab orkester maailmalavade muusikaliste leidude, uute sõprade tutvustamist Eesti publikule. Seekord esineb Brahmsi viiulikontserdiga särav virtuoos GUY BRAUNSTEIN.

Põhjamaade Sümfoonikute kontsertide „Erilisena Sündinud“ üheks eesmärgiks on laiendada maailmapilti, kaasata innovatiivsed, julged, teisi märkavad ning toetavad inimesed ja ettevõtted, et  kontsertprojektist võiks saada erinevaid valdkondi ühendav, piire ületav liikumine.

Anu Tali: „Meie soov on oma muusikaga innustada märkama, mõistma, aitama, panustama, osa võtma nii inimeste muredest kui isiksuste arengust. Juhtida tähelepanu ja tunnustada Eesti teadlaste, õpetlaste, arstide tööd. Suunata nii andekaid kui ka terviserikkega sündinuid, kes igapäevaselt oma elu ja haridustee pärast sõna otseses mõttes võitlevad. Tahame olla „Erilisena sündinud” liikumise juhtlaevaks ja soovime juhtida tähelepanu sellele, et Eesti võimsaim eksport on Eesti aju ehk inimene ja tema isiksus ise. Kohtumiseni kontserdil!“

www.nordicsymphony.com

Kontserte toetab Orkesti Toetusgrupp: „Friends of NSO“
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Põhjamaade Sümfooniaorkester ERILISENA SÜNDINUD N 25.5.2017 19:00 Tartu Pauluse kirik 15.00 - 20.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti hind: 20 eur / 15 eur (õpilased ja pensionärid)

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja