Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viini Filharmoonikute Strauss-orkester / Vienna Strauss Philharmonic Orchestra / Венский Филармонический Штраус оркестр

K 8.11.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Viini Filharmoonikute Strauss-orkester on Viini muusikamaailma pärl ja igavene viini muusikatraditsioonide hoidja.
Orkestri põhirepertuaaris on Haydn, Brahms, Mozart ja mõlemad Straussid – isa ja poeg. Enda peamiseks ülesandeks peab orkester Viini muusikapärandi laia maailma viimist ja teostab seda kõrgeimal tasemel, hämmastades vaatajaid tuntud teoste originaalsete interpretatsioonidega.

Viini Filharmoonikute Strauss-orkestri koosseisu kuuluvad Austria muusikute kõrval ka teiste riikide etenduskunsti tipud.
Viini Filharmoonikute Strauss-orkester annab edukalt kontserte Euroopas ja mujal maailmas. Kollektiivi tegevus on suunatud Viini muusikakultuuri säilimisele ja arendamisele ning selle edasikandmisele Euroopa ja maailma tasemel. Kollektiiv teeb aktiivset koostööd välismaiste artistidega nii Austrias kui ka mujal ning osaleb pidevalt erinevate riikide kultuuriprojektides.

Orkestri dirigent Andras Deak on sündinud Budapestis, kus ta õppis klaverimängu ja heliloomist professionaalses Béla Bartóki nimelises muusikakeskkoolis, pärast mida lõpetas ta kuulsate ungari ja välismaiste professorite juhendamise all Franz Liszti nimelise Muusikaakadeemia Budapestis.
Aastatel 1985 kuni 1991 juhtis Andras Deak Salgótarjáni sümfooniaorkestrit (Ungari) ja aastast 1991 on Doonau sümfooniaorkestri peadirigent.

1995. aastal nimetati härra Deak Rahvusvahelisel dirigentide konkursil üheks parimaks Ungari dirigendiks.
Aastast 2000 on Deak kuulsa kontserdisarja „Salute to Vienna“ üks juhtivaid külalisdirigente. Kontserdisarjal on Viini linna ametlik luba uusaasta kontsertide korraldamiseks USAs ja Kanadas.

Paljude aastate jooksul on maestro esinenud mitmetes suurlinnades ja prestiižsetes kontserdisaalides koos selliste juhtivate orkestritega nagu Calgary Philharmonic Orchestra (Kanada) Jack Singers Hallis (Calgary); Kravis Centeri saalis West Palm Beachil ja Broward Centeri laval Fort Lauderdale’is (Philadelphia, USA) koos Palm Beach Opera orkestriga; Orpehum Theateri laval Vancouveris koos Vancouver Opera orkestriga, Kennedy Centeris Washingtonis koos Baltimore’i sümfooniaorkestriga ja Chicagos kuulsa Chicago Ooperi linnaorkestriga.

Lisaks on Andras Deak dirigeerinud Kanada Ooperi orkestrit „Salute to Vienna“ kontserdil Roy Thompson Hallis Torontos. 2014. aasta jaanuaris oli ta Walt Disney nimelises kontserdisaalis San Diego sümfooniaorkestri dirigent.
„Salute to Vienna“ eduka debüüdi tulemusena Chicagos kutsuti Andras Deak uuesti Chicago Filharmoonikute orkestrit dirigeerima.

Lisaks oma arvukatele esinemistele USAs ja Kanadas esineb maestro Deak regulaarselt külalisdirigendi rollis Soomes, Slovakkias, Saksamaal, Šveitsis, Hispaanias, Iisraelis, Austrias, Mehhikos ja Bulgaarias.
2006. aastal kutsuti maestro Andras Deak kuulsasse Musikvereini (Viin) Viini Mozarti Orkestri dirigendiks ning sellest ajast peale on temast saanud selle kuulsa orkestri alaline külalisdirigent.
2004. aastal sai maestro Andras Deak rahvusvahelise panuse eest muusikakultuuri arendamisel Ungari Vabariigi rüütliristi ordeni.

Suure turnee raames esineb orkester kontserdiga 8. novembril Tallinnas ja 9. novembril Riias.

Sündmuse koduleht: http://www.zapadconcert.com/balticstates

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Viini Filharmoonikute Strauss-orkester / Vienna Strauss Philharmonic Orchestra / Венский Филармонический Штраус оркестр K 8.11.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 25.50 - 55.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp

Vanusepiirang puudub
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
Kodulehel toodud täishinnad
Hilinejaid saali ei lubata!
Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
Ratastoolis külastaja / vaegnägija piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
MILENAS OÜ
Pae 21 Tallinn 11415 Harjumaa
kriketa8@inbox.lv