Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DJ BOBO Mystorial Tour

L 30.9.2017 20:00
Saku Suurhall
DJ Bobo toob lavajuubeli puhul Eestisse müstilise kontserdituuri

AINULT ESIMESTELE PILETID SUPERSOODSAD!

Üle maailma palavalt armastatud DJ Bobo toob sel sügisel Tallinna müstilise, efektse ja fantaasiarohke kontserdituuri “Mystorial”. Sel aastal oma 25. aastat laval tähistav artist lubab kõiki põlvkondi puudutava kontserdikavaga viia külalised unustamatule teekonnale.

DJ Bobo alias Rene Baumann on viimaste aastakümnete üks edukamaid artiste. Kokku on mees müünud üle 15 miljoni albumi, olnud lugematutel kordadel muusikaedetabelite tipus ja teeninud kümneid muusikaauhindu üle maailma. Tema varajast loomingut iseloomustavad palmid, lahtised autod ja mõnusad suvised rütmid. Muusikataevasse on DJ Bobo ennast viinud lauludega “Everybody”, “Freedom” ja “Keep on Dancing”. Viimastel aastatel on muusik toonud lavale visuaalselt efektsed ja saladuslikud kontserdietendused, mille vastukaja on fännide ja kriitikute poolt ülimalt positiivne. DJ Bobo loob ennast iga kord nullist.

Kontserdituur “Mystorial” toob Saku Suurhalli lavale kümned tantsu- ja laulunumbrid efektsetes kostüümides esinejatega, keda toetab põnev videolahendus ja võimas pürotehnikashow. DJ Bobo ise on septembris Tallinna jõudvast etteastest väga elevil. “Selle juubelituuriga tahame me inimestele väga palju anda. “Mystoriali” külalised saavad osa hämmastavast ja põnevast ajarännakust, mis jääb nende mälestustesse pikaks ajaks,” lubab artist. DJ Bobo loodud liveshow on täis üllatusi ja meelelahutust, mis sobilik kogu perele. Lisaks uutele lauludele saab kontserdil kuulda kindlasti ka tema armastatud vanu hitte.

DJ Bobo saabub Tallinna 30. septembril ja esineb Saku Suurhallis. Piletid on juba müügil ja saadaval Piletilevi müügipunktides üle Eesti või aadressilt www.piletilevi.ee.


Vaata “Mystorial” tuuri avakontserdi videot siit -> https://www.youtube.com/watch?v=ybJ2DL-cVPA
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
DJ BOBO Mystorial Tour L 30.9.2017 20:00 Saku Suurhall 29.90 - 89.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta


• SEISUKOHT 37; 39 ja 42 € (kiirematele soodsam hind. (KALLIMA HINNAGA EI KAASNE LISAVÄÄRTUSI)
• Istekoht I tasand 42 € - 45 € (vastavalt asukohale)
• Restoranipilet 89 €
• Ratastoolikoht 29 €

Vanusepiirangut ei ole.
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel

Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 19:00 - 21:00
Uksed avatakse kell 19:00, algus kell 20:00.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
* * * 

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
+372 56708010
info@monstermusic.ee