Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kuressaare Merepäevad 2017

R 11.8.2017 20:00 - L 12.8.2017 23:59
30.00 - 40.00
Kuressaare Merepäevad toimuvad 10.-12. augustil Raiekivi säärel ja Kuressaare supelrannas. Territooriumil on Laadamelu, Meremelu, Melumelu, Laste Vabariik, Haakrik, tühja kõhu sõbrad, tänavatoit ja laevad. Kontsertprogramm ja teised esinemised toimuvad Merelaval, Rannalaval, Mõttekojas ja Folgiplatsil. Muidugi ei puudu ka põnevad ja merelised tegevused, mängud ja muu vahva! Päevajuht on sarmikas ja sõnaosav Marek Sadam. Sissepääs alale on tasuta.

Festival avatakse koos Silver Sepaga 10. augustil suurejoonelisel purjedes Merelaval. Avatseremooniale järgneb särtsakate live-esinemiste poolest tuntud ansambel Swingersi tasuta kontsert, solistideks Tanja Mihhailova, Brigit Sarrap ja Pearu Paulus. Festivali avaõhtu on tasuta! Tasuta on ka Rannalava (Marek Sadam, Toomas Anni, Lõõtsavägilased jpt), Mõttekoja (Vahur Kersna, Igor Mang, Mallukas jpt) ja Folgiplatsi programmid.

Piletihinna sisse kuuluvad festivali teise (11.08) ja kolmanda (12.08) õhtu Merelava esinejad. Reedel (11.08) annavad kontserdi legendaarne Anne Veski, energiast pakatav Daniel Levi ja ajatu Terminaator. Laupäeval (12.08) kuuleme retrolikku ansamblit Regatt ja hetkel üheks paljulubavamaks Eesti meeslauljaks peetud Jüri Pootsmanni. Sellele järgneb võimas Merepäevade lõputseremoonia koos Svjata Vatraga ja festivali tipphetk on peaesineja KERLI vägev lavashow!!!

Kerli Kõiv: „Saaremaa on üks minu lemmikkohti Eestis, mille iga metsatukk ja merelaine on maagiat täis ning sellepärast on suur rõõm tuua oma muinasjutuline maailm Kuressaare merepäevade lavale. Iga minu esinemine on ainukordne ning sel korral otsin inspiratsiooni vana Eesti meremütoloogiast ning veehaldjatest. Näeme Saaremaal!“

Peakorraldaja Tiiu Tammoja: „Kutsume Sind osa saama veelgi põnevamatest merepäevadest, kus tormilisi tegevusi maalt ja merelt! Kuna eelmisel aastal müüsid passid juba eelmüügis läbi, siis soovitame kõigil huvilistel kiirustada.“

Lainete võlu, aegade vaim, päritud vägi. Saaremaa, Ultima Thule.

Toetajad: Kuressaare linn, Balbiino, Coop Saaremaa, GOSPA, Avision, Cramo
Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara

Lisainfo: www.merepaevad.ee
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti