Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Estas Tonne. Reviving Water

R 13.10.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
ESTAS TONNE koos Pepe Danza ja Netanel Goldberg’ga
REVIVING THE WATER- VEE ELUSTUMINE
Ookeani puhastumine algab ühestainsast tilgast

Veest võib kirjutada lõpmatult. Iidsed kultuurid ja rituaalid käsitlevad vett kui üht kõige tähtsamat elementi ja elu aluspõhimõtet ning viimastel aastakümnetel on teaduslikud avastused ilmsiks toonud samuti vee elava natuuri ja kosmose vahelise suhte.
Igalühel meist on oma arusaam veest, vastavalt enda teadmusele ja intuitsioonile. Mistõttu meie soov on see slogan edasi anda ilma liigsete kommentaarideta ning pigem innustada Teid lihtsalt sulgema silmad ja sukelduma helilainetesse ning laskma end sel kanda. See viib teid paika, kus ookeani puhastamine saab alguse ühestainsast tilgast.

ESTAS TONNE – hiilgav muusik, kes oma avara väljendusrikkusega eemaldab tavapärased meelelahtusäri seadused. Muusika pole tema jaoks eesmärk omaette, pigem vabastav tööriist äratades inimeses piiritu potensiaali enda ja välismaailma tunnetamiseks.
Reisides mööda lugematuid maid ja kohti leiab Estas Tonne end erinevates kultuurides, samas indentifitseerimata end ühe kindla rahvuse või maaga, pigem kogu maailma kultuuririkkusega. Tema muusika on seega paljude lähenemiste peegeldus, mitmekesiste stiilide peaaegu märkamatu üksteise sisse sulamine, andes üllatuslikud tulemid ja luues harmoonilise helistruktuuri, jõudes iga etteastega kuulajani erinevalt, alati unikaalses vormis ja meloodias.
Minnes veelgi sügavamale meie aistingutes, võib tajutav emotsionaalne suurejoonelisus olla mitte ainult tugev esteetiline kogemus, vaid algus võimsale sisemisele ärkamisele, kus tõstab pead uus arusaamine maailmast ja tõelisest minast.

Joseph “PEPE” Danza – unikaalne nähtus tänapäeva põlvkonna muusikute hulgas, kes murrab geograafilisi ja muusikalisi piire läbi nii Ida kui Lääne traditsiooniliste vormide sügava õppimise ja mõistmise. Sündinud Uruguays ja elanud, õppinud ning esinenud üle terve maailma on Pepe omandanud laia kultuurilise mitmekülgsuse ja teda on kutsutud ‘Maailmamuusika kehastuseks’ ja ‘Ektreemseks multi- instrumentalistiks’.
Ta mängib löök-, puhk- ja keelpille ning mõningaid peaaegu tundmatuid instrumente, mida on tema ülemaailmsete pillide kogumikus üle 300. Kollektsioonis leidub India sitar ja bansuri, Araabia Nei, Aafrika löökpillid (sh eriline djembe); flöödid, Jaapani Shakuhachi; keelpillid – guzheng, kannel, L-Am ja Hispaania kitarr , Klaas- ja Tiibeti kausid jne., lisaks mõned spetsiaalselt Pepele tehtud ainulaadsed käsitööpillid.
“Ma elan sügavas teadmises ja kogemuses, et muusikal on tugev ümberkujundav jõud ning inimkond ja meie armas planeet Maa on valmis muutuseks kõrgematele sagedustele. Ma usun, et muusika mängib olulist rolli selles pöördes ja ma olen siin et seda tööd teenida, ükskõik mis viisil ja ükskõik mis kohta ma olen kutsutud.”

NETANEL GOLDBERG – silmapaistev Iisraeli muusik, kelle hääl on puhas kunst, mis rändab sõnuseletamatutel radadel, ühildades kõige sügavamaid ja müstilisemaid paiku.
“Meloodia on kui vee tilkumine kivile - avades tasahaaval südame väravaid“

Estas Tonne, Pepe Danza ja Netanel Goldberg maailmad kohtuvad ja ühilduvad Nordea Kontserdimajas, 13ndal oktoobril. Oled väga oodatud saama osa sellest unikaalsest sündmusest.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Estas Tonne. Reviving Water R 13.10.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

Grupisoodustus (al. 10 inimesest) -10%
Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Ajakava
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Orienteeruv lõpp


Lisainfo
• Vanusepiirangut ei ole
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Trade Hub Productions, Ltd
Dzirnavu iela 60a-24 Riia LV1060 Läti
+37122127226
inesa@tradehub.info