Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

August Burns Red

T 8.8.2017 19:00
Klubi Tapper, Tallinn
25.00
AMEERIKA BÄND AUGUST BURNS RED ESINEB TALLINNAS

8. augustil esineb Tallinnas, klubis Tapper metalcore üks edukamaid bände AUGUST BURNS RED. Ansambel, mille muusikat iseloomustavad massiivsed kitarririfid, keerukad taktimõõdud ning meisterlik pillimäng tuleb oma Eesti fänne rõõmustama esmakordselt.


August Burns Red on läbi oma karjääri olnud väga mitmetahulise kõlaga, kaasates palju klassikalise muusika mõjutusi ning liikudes pidevalt raskemuusika erinevate koolkondade vahel. “Metal-muusika stiile on olnud minu jaoks alati keeruline liigitada – muusikas ei ole piire ning seega on raske mõista inimeste soove mingeid žanreid määrata,” sõnas bändi kitarrist JB Brubaker. “Küll on meid metalcore bändiks ristitud, kuid tihti ka progressiivseks metalbändiks nimetatud ning isegi thrash metali alla pandud”.

2003. aastast tegutseva ansambli nimele on juba kogunenud kuus täispikka albumit - “Thrill Seeker” (2005), “Messengers” (2007), “Constellations” (2009), “Leveler” (2011), “Rescue & Restore” (2013) ja uusim “Found in Far Away Places” (2015), mille singel “Identity” pälvis kriitikute palava heakskiidu ning sai Grammy auhinnale nomineeritud.

Tänavu tähistab August Burns Red oma läbimurde albumi “Messengers” kümnendat juubelit ning kindlasti on oodata ka Tallinnas antud plaadi muusikale suuremat rõhku. “Kuna tegu on bändi esimese kontserdiga Eestis, siis oli muusikute soov klubis Tapper esitada suuremat läbilõiget bändi loomingust läbi aegade,” kinnitab Live Nation Baltic promootor Karl Sirelpuu.

Tallinnas esineb August Burns Red koosseisus Jake Luhrs (vokaal), JB Brubaker (kitarr), Dustin Davidson (basskitarr), Brent Rambler (kitarr) ja Matt Greiner (trummid).

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
August Burns Red T 8.8.2017 19:00 Klubi Tapper, Tallinn 25.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Seisupilet 25 €

Lisainfo:
Uksed avatakse 19:00
Ürituse täpne ajakava avaldatakse hiljem.

Vanusepiirangut pole.
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Toimumiskoht
Pärnu mnt 158 G Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee