Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

AASTAVAHETUSE KONTSERT Orthodox Singers

K 27.12.2017 19:00 - R 29.12.2017 19:00
5.00 - 10.00
ORTHODOX SINGERS Valeri Petrovi juhatusel.
AASTAVAHETUSE KONTSERDID


Kolmapäev, 27. detsember kell 19.00 Roosna-Alliku mõis
Neljapäev, 28. detsember kell 19.00 Kukruse Polaarmõis
Reede, 29. detsember kell 18.00 Viimsi Püha Jaakobi kirik


Kontserdikava on täis kauneid jõululaule. Ansambel esitab vanavene, Serbia, Kreeka, väga haruldast Süüria jõulumuusikat.  Kõlavad ka heliloojate Valeri Kalistratovi,  Mihhail Lagunovi, John Taveneri, Galina Grigorjeva jõuluteosed. Saab kuulda ka Valeri Petrovi vaimulikku heliloomingut.

Vokaalansambel Orthodox Singers on tuntud õigeusumuusika tutvustaja ja edendajana nii Eestis kui ka mujal. Ansambli esinemismaneeri iseloomustab täielik süvenemine pühakirja igasse sõnasse, laitmatu hääletehnika ja stiilitaju. Kriitikud on korduvalt esile tõstnud ansambli lausa üleloomulikku oskust säilitada  esitamise käigus teose vormiühtsus, saavutades samal ajal võrratult dünaamilise piano, mida kõige paremini kirjeldab väljend ”heli sulab ära”. Ansambel koosneb kutselistest muusikutest ja on pühendunud õigeusu kirikulaulule, mida kontserdisaalis saab harva kuulda. Ansambel tegutseb Eesti kultuurimaastikul peaaegu 29 aastat. Dirigent ja kunstiline juht Valeri Petrov.

Pileteid Jõulukontserdile kontserdile hinnaga 10.-/5.- saab osta Piletilevi müügipunktidest, samuti enne kontserdi algust kohapeal.
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused