Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ADVENDIKONTSERT

P 10.12.2017 14:00
5.00 - 10.00
Ansambel Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel
ADVENDIKONTSERT
3. detsembril kell 19.00 Tori kirikus (Tori, Pärnumaa)


Advendikontserdi kava on koostatud eri maade ja ajastute kaunitest õigeusuteostest. Kontserdil kõlavad vanavene õigeusu jõululaulud, süüria vaimulikud jõululaulud, vaimulikud värsid. Esitatakse ka eri ajastute autorimuusikat ja kaasaegseid teoseid õigeusutekstidele. Enamik kavas esindatud vaimulikest teostest on sellised, mida kuuleb kontsert-ettekannetel väga harva.
Kriitikute poolt kiidetud.
Professionaalsetest muusikutest koosnev ansambel Orthodox Singers on loodud Valeri Petrovi poolt aastal 1989. Tegemist on Eesti üheks parimaks professionaalseks kooriansambliks tunnistatud muusikuterühmaga, mille repertuaaris on nii varajasi kui ka nüüdisaegsemaid õigeusu kirikulaule. Lisaks tuntud välismaistele heliloojatele on ansambli repertuaaris ka Eesti tuntud heliloojate nagu Arvo Pärt, Cyrillus Kreek, aga ka Veljo Tormise muusikateoseid.
Orthodox Singers muusikud valdavad meisterlikult erinevatele ajastutele omaseid väljendusvahendeid: ansambli esinemismaneeri iseloomustab täielik süvenemine pühakirja igasse sõnasse, laitmatu hääletehnika, täpselt läbi mõeldud dünaamiline kava ning erakordne stiilitunnetus. Kriitikud on korduvalt esile tõstnud ansambli lausa üleloomulikku oskust säilitada esitamise käigus teose vormiühtsus, saavutades samal ajal võrratult dünaamiline piano, mida kirjeldab kõige paremini väljend ”heli sulab ära”.
Pileteid hinnaga 10.-/5.- euro saab osta Piletilevist, aga ka kohapeal enne kontserdi algust.
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti