Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Al Bano Carrisi (Itaalia). Haapsalu Itaalia kultuuri- ja veinipäevade suurkontsert!

L 3.6.2017 16:00
Haapsalu Piiskopilinnuse hoov
15.00 - 150.00
Legendaarse hittloo “Felicita” esitaja Al Bano annab Haapsalu Itaalia kultuuri- ja veinipäevadel suurejoonelise vabaõhukontserdi

Laupäeval, 3. juunil esineb Haapsalu Itaalia kultuuri- ja veinipäevadel Al Bano. Esmakordselt Eestis esinev muusik tuleb siia mullu Haapsalus kontserdi andnud maestro Toto Cutugno soovitusel.

Al Bano alustas oma karjääri täpselt 50 aastat tagasi, 1966. a, mil ta pääses noore poisina esinema Itaalia televisiooni ja mitmetele riigi populaarsetele festivalidele. Vaid aasta hiljem plaadistas ta laulu pealkirjaga “Nel Sole”, mis saavutas esimese kolme kuuga tohutu edu, müües Itaalias üle 600 000 koopia. Vahetult pärast seda alustas ta koostööd oma tulevase abikaasa Romina Poweriga. Oma ajastu üks Euroopa kuulsamaid  armastajapaare tuli 1982. aastal välja hittlooga “Felicita”, mis jõudis hetkega Euroopa muusikaedetabelitesse ja kuulajate südametesse. Seal on nad senimaani. Al Bano laulud "Felicita", "Ci Sara", "Tu Soltanto Tu" on tänaseni romantilise itaalia muusika sünonüümid. Al Bano on oma 50-ndal lavajuubelil jätkuvalt üks hinnatumaid Itaalia muusika viljelejaid üle kogu Euroopa. Eestisse saabub Al Bano kahekümnest tippmuusikust koosneva saatebändi ja saatjaskonnaga.

Vabal ajal peab legendaarne laulja Itaalia lõunaosas omanimelist SPA-hotelli ning talle kuulub maailmakuulus veiniistandus, kust pärinevad veinid on ekspertide ja nautlejate hulgas kõrgelt hinnatud. Erikokkuleppena on Al Bano veinivalik järgmise aasta Haapsalu kultuuri- ja veinipäevadel esindatud. Meile lähim koht, kus on võimalik Al Bano istanduse viljadest valmistatud veini igal ajal nautida, on Riia vanalinnas asuv restoran Felicita.

Al Bano suurejooneline kontsert toimub Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis juba 3. juunil, mil kuurortlinnas Haapsalus toimuvad järjekordsed Itaalia kultuuri- ja veinipäevad. Veinipeo raames täitub Haapsalu, mida kutsutakse ka Põhjamaade Veneetsiaks, Itaalia maitsete, suurepäraste veinide ja muusikaga. Toimuvad erinevad näitused ja degusteerimised. Igal aastal külastavad üritust tuhanded Itaalia kultuuri austajad nii Eestist kui ka välismaalt.

Eelmisel aastal oli Haapsalu kultuuri- ja veinipäevade peaesinejaks Toto Cutugno, kelle esinemine lõi kümne aasta järel Haapsalu piiskoplinnuse absoluutse rahvarekordi. Kultuuri- ja veinipäevade publiku soe vastuvõtt oli maestro jaoks niivõrd liigutav, et Toto Cutugno soovitas isiklikult oma heal sõbral Al Banol sellest osa saada.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Al Bano Carrisi (Itaalia). Haapsalu Itaalia kultuuri- ja veinipäevade suurkontsert! L 3.6.2017 16:00 Haapsalu Piiskopilinnuse hoov 15.00 - 150.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Seoses suure saabuva rahvaarvuga avatakse väravad kontserdile alates kell 16:00. Programmi algus kell 19:00. Kontserdiplatsil leiab rohkelt toitlustuskohti ja joogibaare.

Tavapilet (seisukoht) 45 €
Hinnad tõusevad.

Noored 15-18a (k.a) - 15 € (kogu eelmüügi perioodil)


VIP-piletid on 150 EUR
(eraldatud istekohtadega hoovist kõrgemal asuv ala. VIP-ala tasuta snäkivalik ja piiramatus koguses tasuta karastus- ning lahjad alkohoolsed joogid, istumiseks mugavad nahkdiivanid. Privaatsed lux tualetid.)


Lisainfo:
lapsed, vanuses kuni 14 aastat (k.a) saavad sisse tasuta
Kaasaskantavad toolid ei ole lubatud.
ratastooliga ligipääs on olemas
üritus toimub vabas õhus
pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Külastajad on teretulnud pehmete istumismattidega (pleedid, matid, tekid), et end hea muusika saatel ajaloolise piiskopilinnuse hoovis ja nõlvadel võimalikult hästi ja mugavalt tunda.

Toimumiskoht
Lossiplats 3 Haapsalu Läänemaa Eesti
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
+372 56708010
info@monstermusic.ee