Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Antonio Vivaldi: ''Keelpilliarmastus'', ''Neli aastaaega''

L 11.11.2017 19:00 - L 16.12.2017 20:30
22.00 - 45.00
Koosseis:
Sümfooniaorkester IP ORCHESTRA -
Dirigent- Igor Ponomarenko
Maria teatri solist ja Berlin ooper Maria Ljudko
Tantsuteater "White Ballet"Antonio Vivaldi. "Keelpilliarmastus"
Igor Ponomarenko juhatusel tegutsev IP Orchestra üllatab juba mitmeid aastaid kogu maailma muusikasõpru. Välismaised ja vene rokkhitid, argentiina tango, klassikaline ja tänapäevane filmimuusika orkestri esituses pakuvad kuulajatele tõelist avastamisrõõmu.
Kontserdi "Keelpilliarmastus" kava on pühendatud heliloojale, kes lõi kaunimaid meloodiaid - Antonio Vivaldile. Tema muusika kõlab iga päev kontserdisaalides, filmides ja kõrvaklappides. Keelpilliorkestrile kirjutatud muusika on tulvil erilist harmoonilist võlu, on siiras ja kirglik.
Kontserdi esimeses pooles saab nautida D-duur sümfooniat - keelpillide puhast kõla, imelisi flöödihelisid G-moll kontserdis "Öö" ja muidugi Maria teatri sarmika solisti sopran Maria Ljudko häält, kes esitab kuulsaid ooperiaariaid.
Teine pool on pühendatud "Aastaegadele". IP Orchestra esituses omandab see ülituntud tsükkel tänapäevase kõla, seda täiendavad moodsad rütmid ja kujundid. Solist on tuntud Peterburi viiuldaja , kes on alati huvi tundnud akadeemilise muusika raamest väljumise vastu. Tsükli esitust saadavad DJ setid. Need seovad ühtseks tervikuks elektroonilise muusika energia ja keelpillide elava kõla. Tantsupaari kaasaegne koreograafia rõhutab meloodiate plastilisust ning Antonio Vivaldi piire trotsiva muusika vabameelset ja avatud vaimu.
"Aastaaegade" originaalne interpretatsioon pakub võimaluse kuulda vanu tuttavaid meloodiaid uues esituses ja tajuda läbi sajandite meieni jõudvate emotsioonide väge ja sügavust.
Kontsert peaks äratama laia kuulajaskonna huvi vanusest sõltumata.
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused