Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Bayan Mix / Баян Микс

K 13.4.2016 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
13. aprillil Vene Kultuurikeskuses toimuma pidanud kontsert Bayan Mix jääb ära. Info piletite tagasiostmise kohta avaldatakse 18. aprillil.

13. aprillil Vene Kultuurikeskuses ära jäänud kontsert Bayan Mix pileteid on võimalik tagastada alatest 18. aprillist Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoil). Sebrapileti omanikele kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust see on laekunud. Pileteid ostetakse tagasi 30. aprillini (k.a.).


Duo „Bayan Mix“ -  esinejad tõelise meheliku energia ja ehtsa tulisusega!


Duo „Bayan Mix“ esinejad on tõelised Venemaa estraadi tähed! Ei Venemaal ega ka mujal maailmas pole samalaadseid projekte. Duo „Bayan Mix“ muudab bajaani harjumuspärast kõla täielikult. Maailmameistrid – sõna otseses mõttes, sest need mehed mängivad akordioni alates lapsepõlvest. (Sergei Voitenko alustas õpinguid 7 aastaselt muusikakoolis Bogdanovka külas Samaras. 15 aastaselt sai ta oma esimese tasu – mis oli umbes sama suur kui tema ema aastapalk. Alates 2002. aastast korraldab Sergei Voytenko rahvusvahelist bajaanimuusikute festivali "Vivat, Bayan!" millest on saanud Euroopa suurim iga aastane akordioni festival. Teine duo liige Dmitri Khramkov – on ka väga tuntud Vene muusik. Aastal 2000 sai Dmitrist akordionistide maailmameister. Hiljem on olnud ta võitja mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel ja võistlustel. Bayan Mix koosseisus: Sergei Voitenko ja Dmitri Hramkov on võtnud ühise loomingu aluseks populaarsete meloodiate ja isikliku autoriloomingu esitamist bajaanidel uuenduslikus ja moodsas tantsulises töötluses. Siiras ja sädelev tulisus uue stiili ettekandmisel ning duo „Bayan Mix“ loomulik meisterlikkus lummab ja paelub kuulajaid viimase akordini. 2005 aasta detsembris loodud duo „Bayan Mix“ on oma tavatu energia ja külgetõmbega lühikese ajaga suutnud haarata tohutut kuulajate hulka üle kogu maailma Sergei Voitenko ja Dmitri Hramkov on Venemaa ja Euroopa peamiste telekanalite sagedased külalised ning püsiesinejad erinevatel üritustel. TALLINNAS TULEB ETTEKANDELE TERVE NENDE JUUBELIKONTSERDI PROGRAMM.

Mõningad näited nende loomingust  :
Smuglyanka https://www.youtube.com/watch?v=ZrpiCHZWo_o
Lesginka https://www.youtube.com/watch?v=YJ9bf7Tmx7c&list=RDYJ9bf7Tmx7c#t=84
Sirtaki https://www.youtube.com/watch?v=J7wq2qtUWuQ&index=7&list=RDYJ9bf7Tmx7c

Reedel, 15. jaanuaril Vene Kultuurikeskuses toimuma pidanud kontsert Bayan Mix ja Lõõtsavägilased ei toimu etteantud kuupäeval. Piletite tagasiost lõppes 10. jaanuaril.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Bayan Mix / Баян Микс K 13.4.2016 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Tagasiost
Hinnainfo

Pileti hinnad vahemikus 12 € kuni 39 € (vastavalt istekohale).

Kestus 1 tund ja 45 minutit
Uksed avatakse kell 18:00

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
BnMix OÜ
Jaama 76-5 Tartu Tartumaa
5073320
bayanmix@hot.ee