Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Blossoms

T 21.2.2017 19:30
Rock Cafe, Tallinn
L Tips Agency teatab kahetsusega, et Blossomsi ja Declan McKenna kontsert, mis pidi toimuma 21. veebruaril Rock Cafes, jääb ära.
Tagasiostu teostavad kõik Piletilevi müügipunktid (v.a Statoilid) kuni 10.03.17 k.a. PDF piletite eest kannab kliendi arveldusarvele raha tagasi Piletilevi kontor.


Briti üks säravamaid uusi bände Blossoms esineb veebruaris Tallinnas


21. veebruaril annab Rock Cafes kontserdi üks hetke põnevamaid esinejaid Manchesterist – indie-pop bänd Blossoms. Piletid on alates tänasest müügil Piletilevis.

Blossoms on Inglismaalt pärit indie-pop bänd, kelle teekond sai alguse 2013. aastal Manchesteris ning kes on kiirelt võitnud kuulajate ja muusikakriitikute südameid. BBC Music Sound Of 2016 edetabelis platseerus Blossoms kõrgele neljandale kohale ning nende selle aasta augustis ilmunud omanimeline debüütalbum veetis kaks nädalat briti albumimüügi edetabeli esikohal. Bändi muusikat on kirjeldatud kui indie ja kergelt psühhedeelilise popi mikstuuri, mille mõjutajateks on olnud The Beatles, Arctic Monkeys, Oasis ja isegi ABBA.

“Pop-muusika on lahe,” ütlevad bändiliikmed ise. “See on populaarne põhjusega. Me ei püüagi seda varjata, et tahame kirjutada võimalikult kaasahaaravaid lugusid. Meie eesmärk on see, et inimesed teineteisel ümbert kinni hoiaksid, kaasa laulaksid ning meie muusika järgi tantsiksid.”

Blossoms on enne debüütalbumit välja andnud ka neli EP-d ning nende tuntuimad lood “Charlemagne”, “Getaway” ning “At Most A Kiss” on tõepoolest positiivsed ja kaasakiskuvad head pop-palad. Kahtlemata toob see särav bänd oma muusikaga veebruarikuisesse Tallinnasse mõnusat energiat ja soojust.

Blossoms esineb Rock Cafes 21. veebruaril, piletid kontserdile hinnaga alates €19 on nüüd müügil Piletilevis.

Vaata ja kuula:
Blossoms – Charlemagne https://youtu.be/WBtVjjLtEY8
Blossoms – Getaway https://youtu.be/cs_0z3DaIC4
Blossoms – At Most A Kiss https://youtu.be/5VXvOJ6b12k

www.blossomsband.co.uk
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Blossoms T 21.2.2017 19:30 Rock Cafe, Tallinn
Tagasiost
Hinnainfo

Pilet 19 €

Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Uksed avatakse kell 19:00
Kestus 3h

Toimumiskoht
Tartu mnt 80D Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
L Tips Agency SIA
Juras iela 13-6 Carnikava LV2163 Läti
+371 29137738
info@ltips.lv