Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Disco Tallinn piknik Eisma sadamas

L 15.7.2017 17:00
Eisma sadam, Vihula vald
Disco Tallinn läheb koos Peeter Piheli ja Jarek Kasariga juulis piknikule

Pidudesari Disco Tallinn murrab piire ja ühendab jõud Peeter Piheli ning Jarek Kasariga, et luua laupäeval, 15. juulil kaunis Eisma sadamas üks enneolematu gurmee-piknik-pidu.

Disco Tallinna vedajad Widenski ja Tom Lilienthal soovisid luua midagi seniolematut kasutades selleks ära ilusat Eesti suve ning loodust. Nii sündis piknik-peo formaat. Ääretult kaunis ja üsna uues Eisma sadamas Vihula vallas leiabki 15. juulil esmakordselt aset „Disco Tallinn piknik“, mis kätkeb endas muuseas Eesti Euroopa Liidu eesistumise õhtusöökide peakoka Peeter Piheli poolt hoolikalt valitud „einet murul“, andeka muusiku Chalice'i/ Jarek Kasari vabaõhukontserti ning DJ´de etteasteid.

Peeter Pihel kommenteerib: „Olen kokku pannud Kotzebue Bakery & Charcuterie parimatest paladest maitsva piknikukorvi. Muretsema ei pea ka taimetoidu sõbrad - head ja paremat leidub korvis ka neile.“

Väravad avatakse 15. juulil kell 17.00, tulla saab kogu perega. Peale päikeseloojangut liigub pidu vanasse paadikuuri, kus esinevad Suurbritanniast pärit Sam Heath ning Disco Tallinna residendid Widenski ja Tom Lilienthal.

Piiratud kogus pileteid on eelmüügis alates 22. maist Piletilevis ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti. Peeter Piheli piknikukorvi sisaldav pilet maksab 28 EUR + agenditasu, vaid hilisema paadikuuri disco pilet 15 EUR + agenditasu. Kuni 15-aastased lapsed (k. a) pääsevad koos vanematega sündmusele tasuta (sellega ei kaasne piknikukorvi).

Lisainfo:
www.facebook.com/discotallinn
www.eismasadam.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Disco Tallinn piknik Eisma sadamas L 15.7.2017 17:00 Eisma sadam, Vihula vald 16.00 - 30.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pileti hind koos piknikuga 30 €
Ainult disco 16 €


Kuni 15aastased (k.a) pääsevad koos vanematega sündmusele tasuta (sellega ei kaasne piknikukorvi).

Uksed avatakse 17:00

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
OÜ Macadam Group
Asula 1b-34 Tallinn Harjumaa
info@discotallinn.com