Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Esmakordselt Eestis Strings and Air

T 4.4.2017 18:30
Restoran DOM
25.00
Strings and Air: Hernan Romero ja Kestutis Vaiginis

Hernan Romero – kitarr, vokaal, cajon trumm

Kestutis Vaiginis – saksofon

Strings and Air on unikaalne projekt, mis ühendab endas kahte väga erinevat esinejat ja mitmeid muusikastiile, et luua kuulajate jaoks hüpnotiseerivat šõud.

Artistid on saanud kogemusi jazzi ja flamenko maailmast, et luua koos ehtsat, ainulaadset ja professionaalset  vaatemängu, mis kulgeb lõputu energiaga, eriliste, mitmekülgsete stiilide ja hüpnotiseerivate improvisatsioonidega.

Grammy võitja, virtuoosne kitarrimängija ja andekas helilooja Hernan Romero on pärit Argentiinast. Tema muusikaline karjäär on alguse saanud New Yorgis, kus tal on lavapartneriteks olnud sellised maailmakuulsad muusikud nagu John McLaughlin, Pablo De Lucia ja Al Di Meola, kellega koos on salvestatud ka 16 albumit.  Hernan Romero ainulaadne stiil on äratuntav mitmetes suurtes projektides, näiteks ka koostöös kuulsa Alicia Keys`iga.

Kestutis Vaiginis, andekas saksofonimängija ja helilooja, on sündinud Vilniuses ja õppinud Hollandis ja USA-s. Kestutis on saanud väärika kogemuse mängides projektides koos selliste staaridega nagu Barbara Dennerlein, Daniel Messina, David Berkman, Ed Howard, Alex Sipiagin, Dave Allen, Donald Edward. Kestutis Vaiginis on ka Euroopa Kultuurifondi „Europa musicale“ auhinnavõitja aastast 2013.

Teid ootab ees õhtu täis energiat, sooje rütme ja võimalust avastada ja nautida jazzi ja flamenko originaal heliloomingut.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Esmakordselt Eestis Strings and Air T 4.4.2017 18:30 Restoran DOM 25.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pilet 25€

Kestus 1h 15min

Toimumiskoht
Kinga 1 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Invento Project OÜ
Kinga 1 Tallinn 10146 Harjumaa
644 0707
info@dom-restaurant.ee