Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Future Islands - The Far Field Tour

R 27.10.2017 19:00
Rock Cafe, Tallinn
49.00

SÜNDIPOPI STAAR FUTURE ISLANDS JÕUAB OKTOOBRIS TALLINNASSE

Reedel, 27. oktoobril esineb Tallinnas, Rock Cafes ansambel FUTURE ISLANDS. Ameerika sündipopi staar jõuab Eestisse esitledes oma uut stuudioalbumit. 
Erikülalisena astub lavale Ameerika ansambel Zack Mexico.Future Islands usub tõelisesse armastusse. Nende muusika oleks justkui alati meiega olnud, sest nende lood räägivad meie enda elust, olles soundtrack'iks igale suurele lootusele, tärkavale mõistmisele ja murtud lubadustele, igale soojale embusele ning igale pimesi uskumisele.

Viimase üheksa aasta jooksul, mis on möödunud Future Islandi debüütplaadi ilmumisest, ei ole Baltimore'i kõige idealistlikum ja emotsionaalselt kaasahaarav trio koosseisus Samuel T. Herring (vokaal), William Cashion (bass, akustiline- ning elektrikitarrid) ja Gerrit Welmers (klahvpillid ja kitarr) mitte kordagi võtnud hoogu maha, jätkates kihutamast täiskiirusel ning säilitades imetlusväärse kvaliteeti oma loomingus. Future Islandsi kõla on üheaegselt nii petlikult võluv kui vastupandamatu - perfektne segu, kus on üksühele segatud kurvameelsus ja eufooria. Segu, mis koosneb hingestatud bassikäikudest, jõulistest trummirütmidest ja otsivast klahvpillide saundist. Segu, kus esile kerkib Samueli eriline liuglev vokaal.Future Islands on praeguseks hetkeks avaldanud neli täispikka albumit – “Wave Like Home” (2008), “In Evening Air” (2010), “On the Water” (2011) ja “Singles” (2014). Pärast viimase albumi ilmumist on Ameerika bändist valguskiirusel saanud sündipop-muusika ikoon. Sellele aitas kaasa ka tõeliseks hitiks saanud esinemine maailmakuulsas telesaates “The Late Show with David Letterman” looga “Seasons (Waiting on You)”, mis oli ühtlasi valitud aasta parimaks palaks NME, Pitchfork ja Consequence of Sound muusikaajkirjade ning ajalehe The Guardiani poolt.Aprilli alguses ilmub Future Islandi uus stuudioplaat nimega “The Far Field” - album, mis sai salvestatud koos Grammy võitjast produtsendi John Congletoniga legendaarses stuudios Sunset Sound, kus loendamatu hulk staare, alustades ansamblist The Beach Boys ja lõpetades Prince'iga, on oma meistriteostega maha saanud. Uus Future Islandsi plaat väljendab sädelevalt bändi loomingu keskteemasid - emotsionaalses haavatavuses on jõudu, mis aitab igaühel meist leida viisi naerda ja nutta samal ajahetkel, saades tänu sellele tugevamaks. Muusikute endi sõnul pöördub “The Far Field” justkui otse meis kõigis peituva haavatud, kuid romantilise hinge poole. Kaksteist uut lugu, kaksteist geniaalset pop-minisümfooniat, mis on loodud nii tantsimise, armastamise, kui iseendasse vaatamise ja enesekriitika jaoks, kaksteist imeilusat meeldetuletust, et suudame kasvada ja areneda jäädes samal ajal iseendale truuks. Just nii nagu Future Islands on seda juba pea kaksteist aastat suutnud teha.Future Islandile meeldib tuuritada - oma karjääri jooksul on muusikud andnud üle tuhande kontserdi ning nüüd uue turnee raames saabub bänd esmakordselt ka Eestisse. Kontsert Tallinnas toimub 27. oktoobril Rock Cafes.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Future Islands - The Far Field Tour R 27.10.2017 19:00 Rock Cafe, Tallinn 49.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 Zack Mexico
21:15 Future Islands
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel.
Vanusepiirangut pole.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Tartu mnt 80D Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee