Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

GHOSTPOET - Dark Days & Canapés Tour

K 14.2.2018 19:00
Sinilind, Müürivahe 50/ Uus 3, Tallinn
19.00
BRITI VOKALIST JA MUUSIK GHOSTPOET ESINEB TALLINNAS

14. veebruaril esineb Tallinnas klubis Sinilind kahekordne Mercury auhinna nominent, üks silmapaistvamaid briti muusika eksperimenteerijaid GHOSTPOET.
Suvel naasis Ghostpoet (kodanikunimega Obaro Ejimiwe) neljanda stuudioalbumiga, mis kannab nime “Dark Days & Canapés” - plaadiga, mis dramaatiliselt toob esiplaanile jätkuva evolutsiooni Obarot, kui ühte kõige läbinägelikumat ja originaalsemat laulukirjutajat. “Selles on justkui mingisugune elujõud, mille produtsendid ja muusikud on plaadile toonud. Ning see oli ülioluline. Sooviksin, et inimesed kuulaksid neid lugusid ning saaksid öelda "Seega see ei olegi siis ainult mina? Huhh...”" räägib alternatiivse hip-hopi poeet.Olles koos nende lugude autoriga, torkab esimese asjana pähe, kui totaalselt erinev ta nendest on. Inimesena on Obaro (34) pigem flegmaatiline ja õiglane ning ütleb, et seda tänu mitmetele põhjustele. Esiteks ei suuda ta siiani uskuda, et on juba kaheksa aastat teeninud milleltki, millest ta isegi unistada ei osanud. Peale 2004. aastal Coventry ülikooli lõpetamist ning enne 2011. aastal debüütalbumi "Cash & Carry Me Home" väljaandmist, teenis Obaro elatist erinevates klienditeenindusvaldkondades. Teine põhjus on muidugi see, et tema lood on tema jaoks koht, kuhu suunata oma tumedamad tunded. "Kindlapeale lähevad kõik sellised tunded just sinna" naerab mees ning lisab, et igal juhul on parem, kui see tumedam pool seal ka püsib.Oma muusikas kombineerib Ghostpoet alternatiivset hip-hopi alternatiivse rokiga, lisades jazzi ja souli elemente, 90ndate post-punk rütme ja post-hardcore elemente väikese trip-hopi lisandiga. Live-karjääri jooksul on Obaro tuuritanud koos Metronomy ja Jamie Wooniga ning on esinenud sellistel festivalidel nagu Glastonbury, Sónar, Latitude, Secret Garden Party ja Bestival.

Tallinnasse jõuab Briti muusik 14. veebruaril, mil annab kontserdi klubis Sinilind.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
GHOSTPOET - Dark Days & Canapés Tour K 14.2.2018 19:00 Sinilind, Müürivahe 50/ Uus 3, Tallinn 19.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Seisupilet 19€
esimene hind, kehtib kuni antud hinnaklassis pileteid jätkub, seejärel hind tõuseb

Sissepääs alates 20:00
Vanusepiirang 16+
Ürituse täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Müürivahe 50 / Uus 3 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee