Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Glenn Milleri orkestri kontsert

N 14.12.2017 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Glenn Milleri orkester Wil Saldeni juhatusel

13. detsembril Tallinnas Nordea kontserdimajas
14. detsembril Tartus Vanemuise kontserdimajas


Glenn Milleri orkester Wil Saldeni juhatusel jõuab taas oma külalisesinemistega jõuluks Eestisse.

Traditsiooniliselt esineb Eestis iga kahe aasta tagant kõige helgemate pühade - jõulupühade - eel maailmakuulus Glenn Milleri orkester Wil Saldeni juhatusel. Kogu maailmas publiku südamed vallutanud džässimeloodiad kõlavad taas siinmail.

13. detsembril Tallinnas Nordea kontserdimajas
14. detsembril Tartus Vanemuise kontserdimajas


Kohalikul korraldajal TCC.ee  on heameel teavitada kõiki džässisõpru maailmakuulsa Glenn Milleri orkestri eesseisvatest kontsertidest. Orkester on kohalikule publikule ammu südamelähedaseks saanud ja nagu juba tavaks toimuvad kontserdid detsembrikuus. TCC.ee on tänulik muusikutele selle eest, et nad arvestavad meie publiku soove ja leiavad oma tihedas ajagraafikus ikka võimaluse siia esinema tulla.

Orkestri repertuaaris on lisaks Glenn Milleri teostele ka Louis Armstrongi, Frank Sinatra, Elvis Presley, Ella Fitzgeraldi jt lugusid. Loomulikult esitab orkester ka oma nn visiitkaardi. Sellest tuleb juttu allpool, sest tavapäraselt esitavad muusikud seda kontserdi lõpus.

Eesseisvatel kontsertidel saab nautida Glenn Milleri orkestri uskumatult perfektset mängustiili, mis toob kuulajate hinge unustamatu pühademeeleolu ja elamuse kokkupuutest erakordselt kauni muusikaga.

Legendaarse Glenn Milleri orkestri maagilise kõla on täiuslikult taaselustanud orkestri praegune juht Wil Salden. Ta on särav pianist, kes juhatab orkestrit 1990. aastast - sestpeale kui Glenn Miller Productions Inc. president usaldas talle orkestri juhtimise Euroopas.

”Iga solist ja arranžeerija peab püüdlema kaasaegse ja laitmatu kõla poole, mis oleks esimestest nootidest äratuntav,” ütleb Salden. Ent sellel orkestril on veel üks erakordne omadus: kavasse kuuluvates kompositsioonides sulanduvad orgaaniliselt ühte instrumentaalkompositsioonid ning nais- ja meeshäälte vokaalpartiid.

See, kui võluval kombel suudab orkester teid kaasa viia Glenn Milleri ajastu atmosfääri, on hämmastav. Sellist kirjeldamatut elamust ei ole võimalik saada teleri ees või arvuti taga istudes. Sukeldumiseks möödunud sajandi 30-50-ndate aastate legendaarsesse ja džässmuusikast tulvil õhustikku, peab tulema kontserdile, mis kingib unustamatu elamuse. Miks muidu käivad paljud inimesed ikka ja uuesti Glenn Milleri orkestrit kuulamas? Vastus on lihtne - olles käinud kontserdil üks kord, tahate kindlasti kuulda seda jälle.

Seega, korduvalt meie publikut vaimustanud kaunid džässiviisid Glenn Milleri orkestri ettekandes kõlavad taas Tallinnas ja Tartus. Kontserdi lõpetuseks kuulete kindlasti Glenn Milleri kuulsaimat teost, tema nn visiitkaarti – "Kuupaisteserenaadi" filmist "Päikeseoru serenaad". Eesseisvad maagilised kontserdiõhtud ootavad inimesi, kes oskavad hinnata tõeliselt head muusikat.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Glenn Milleri orkestri kontsert N 14.12.2017 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Toimunud
Hinnainfo

Lisainfo
• Uksed avatakse kell 18:00
• Kestus 2 h 10 min koos vaheajaga
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

NB! piiratud nähtavusega kohad:
Keskrõdu rida 5, kohad 4-6, 11-13; rida 6, kohad 3-5, 11-13; rida 7, kohad 3-5, 10-12; rida 8, kohad 4-6, 11-13
Külgrõdu rida 2, kohad 19-27; rida 3 ja 4 kõik kohad

Sündmuse korraldaja
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com