Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LUTSOJADE eksklusiivne JÕULUKONTSERT

R 22.12.2017 19:00
Viimsi Püha Jaakobi kirik
10.00 - 15.00
LUTSOJADE EKSKLUSIIVNE JÕULUKONTSERT
Muusika jõuludeks, mis puudutab hinge…
Eksperimenteerimine viiulil ja akordionil ning seda kõike ühendav vokaal…


Mõte oma esimene ühine jõulukontsert korraldada tuli sellest, et eelmisel aastal riputasime Facebooki üles väikese muusikalise jõulutervituse, mis meile meeldivaks üllatuseks kogus märkimisväärsel hulgal positiivset tähelepanu. Meil kõigil on seljataga omajagu aastaid muusikamaastikul, aga ühiselt oleme seniajani kõige rohkem musitseeriunud õdusas ja mõnusas õhkkonnas lähedaste keskel. Sel aastal toome meie sooja jõulumeeleolu koduseinte vahelt imekaunisse Viimsi kirikusse, sest tahame seda tunnet ka teiega jagada. Kutsume teid kõiki meiega ühinema!

Kersti Ala-Murr on viimased 21 aastat tegutsenud põhiliselt Norras, töötades laulja, õpetaja ning dirigendina. Lisaks on reisinud kontserditega Lääne-Euroopas, Skandinaavias, Ameerikas ja Kanadas. Osalenud ooperietendustes, laulnud erinevatel festivalidel ja teinud koostööd erinevate orkestritega. Norras on tema panust tunnustatud Stavangeri Ülikooli kunstnikupreemia, Fredrikstadi kultuuripreemia ning Stavangeri linna kunstniku stipendiumiga.

Tihe koostöö akordionist Jaak Lutsojaga on toimunud aastast 2007. Ühise koostööna on valminud kaks CD'd: "Vaikimine oleks vale..." ja "Adiós Nonino".

Liis Lutsoja on noor rütmimuusika viiuldaja, kes on maailmakuulsa prantsuse viiuldaja Didier Lockwood'i õpilane. Hetkel resideerub põhiliselt Eestis ning on seotud mitmete projektidega nii siin- kui sealpool piiri. Lisaks töötab ka pedagoogina erinevates muusikalistes õppeasutustes.

Jaak Lutsoja on alates Georg Otsa nimelise Muusikakooli lõpetamisest 1991. aastal tegelenud vabakutselise akordionistina. Selle aja sisse on mahtunud ka pedagoogi töö Heino Elleri nimelises Muusikakoolis, Viljandi Kultuuriakadeemias ning Saue Muusikakoolis.
Paralleelselt muusikutööga tegeleb ta ka heliloominguga – tema autoriplaat “Contrarian Grooving” on kahel korral valitud üleeuroopalise jazzraadio nädalaplaadiks. 2017 aastal sai ta teatriaasta auhindade jagamisel laureaadi tiitli seoses aasta parima originaalloomingu loomisega etendusele “Soo” teatris Ugala. Alates 2017 aasta sügisest töötab õpetajana Norras Gjestali kultuurikoolis.

Laval:

Laulab - Kersti Ala-Murr (Lutsoja)
Viiulil - Liis Lutsoja
Akordionil - Jaak Lutsoja

Kontsert toimub:

Reedel, 22. detsembril 2017 kell 19.00

Kohaks:
Viimsi Jaakobi kirik, Nurme tee 2, Haabneeme, 74011 Harju maakond
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
LUTSOJADE eksklusiivne JÕULUKONTSERT R 22.12.2017 19:00 Viimsi Püha Jaakobi kirik 10.00 - 15.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 15€
Õpilane, tudeng, pensionär 10€

Lastele vanuses kuni 6a (k.a) on sissepääs tasuta

Kestus 1h 30min
Pildistamine/filmimine pole lubatud

Toimumiskoht
Nurme tee 2, Pringi küla Viimsi vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Simisalu OÜ
Rahe tn 27 Tallinn 10618 Harjumaa
53950023
kerstialamurr@gmail.com