Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mustonenfest 2017. Barrocade barokkorkester (Iisrael)

T 31.1.2017 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
12.00 - 15.00
MustonenFest
Barrocade barokkorkester (Iisrael)
Priit Aimla (trompet), Taavi Kuntu (trompet)
Kammerkoor Voces Musicales
Dirigent Andres Mustonen
Kavas:
Vivaldi. Kontsert kahele trompetile ja orkestrile C-duur op. 46
Vivaldi. “Gloria”
Händel. “Dixit Dominus”

Barokkorkester „Barrocade“ on loodud 2007. aastal noortest pühendunud muusikutest, eestvedajaks gambamängija Amit Tiefenbrunn. Tänaseks on orkester üks väljapaistvamaid Iisraeli muusikakollektiive. Esinetakse nii Euroopas kui Ameerikas. Üheks väljapaistvamaks ülesastumiseks oli Purcelli “Haldjakuninganna“ ettekanne koos inglise ansambliga “Retrospect” Iisraelis ja Londonis Wigmore Hall´is.
Ansambli eripäraks on erakordselt kandev basso continuo sektsioon, mis toetab kõrgete instrumentaalliinide sära ning annab kogu ansamblile ainulaadselt küllusliku, sujuva ja meeldejääva üldkõla. Huvitav on märkida, et ansambli keelpillide meister on ansambli muusikajuht Amit Tiefenbrunn ja poognad on valmistanud lautomängija Eitan Hofferi poolt. Ansambli liikmed on õppinud Euroopa juhtivates muusikakõrgkoolides, spetsialiseerunud varase muusika esitamisele ja mängivad ajastu instrumentidel.
Andres Mustonen on Barrocade ansambliga teinud Iisraelis tihedat koostööd, viimati anti ühiseid kontserte koos kammerkooriga Voces Musicales 2016. aastal Tel Avivis toimunud MustonenFestil. See koostöö jätkub nüüd MustonenFesti kontsertidel Peterburi Jaani kirikus, Tartus ja Tallinnas.

Sündmuse koduleht: http://www.concert.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mustonenfest 2017. Barrocade barokkorkester (Iisrael) T 31.1.2017 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 12.00 - 15.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Sündmuse korraldaja