Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Naised köögis. Uue plaadi esitluskontserdid

R 18.8.2017 19:00
Tartu Hansahoov
Viljandist alguse saanud ansambel Naised Köögis armastab köögilaua taga kokku saada, maailma asju arutada ja uusi laule teha. Nende laulud valmivad enamasti ühisloominguna ning lähtuvad nelja naise erinevast elukogemusest ja tunnetusest. "Tänavalt, kohviku naaberlauast või telekast juhuslikult üles korjatud lausekatkend võib olla suurepärane algus mõnele uuele laulule," leiavad Naised Köögis.

Nad on sotsiaalse närviga ning terava keelega punt, kes ei vali väljenduslaadi, et öelda välja just seda, millest hing haige või süda laulab. Nende muusika ammutab jõudu rahvapärimusest ja romanssidest, kuid enamik viise on ansambli liikmete omalooming, sündinud kellegi äkilisest tundepuhangust ja pillimängurõõmust. Laval kõlavad viiul, karmoškad, kitarr, parmupill, kannel, löökpillid ning ainulaadne kontravann.

Algselt oma rõõmuks loodud laulud on rahvale korda läinud ja tuntust kogunud. Naised Köögis lugude peenetundeline huumor, kompromissitu absurditaju ja rahvalikult aus elutunnetus teevad neist eesti muusikamaastikul harukordse nähtuse.
Augustikuus toimuval kontsert-ringreisil esitlevad Naised Köögis oma teist plaati "See tantsusaal on nugadega kaetud".
"Kõigile ja kirssidega! Valssi ja sambat! Jenkat ja räppi! Naeru ja nukrust! Lori ja lüürikat! Meie laulud räägivad tõsielulist muinasjuttu armastusest, igatsusest, meestest, emaks olemisest ning kaduvatest aegadest, mille kiuste end just praegu eriti elusana tunda," kirjeldavad Naised Köögis oma uuemat loomingut.

NB! Üritus toimub vabas õhus
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Naised köögis. Uue plaadi esitluskontserdid R 18.8.2017 19:00 Tartu Hansahoov
Toimunud
Hinnainfo

Piletihinnad kuni kontserdile eelneva päevani:
Täispilet 16€
Pensionär, laps vanuses 7-14a. 14€ 
(Sooduspilet ei kehti eripensioni saajatele)

Kontserdi päeval:
Täispilet 17 €
Sooduspilet 15 €

Eelkooliealistele lastele on sissepääs tasuta.

Väravad avatakse kell 18:00
Algus kell 19:00

NB! Üritus toimub vabas õhus

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Hitivabrik OÜ
Tartu mnt.55/59 Tallinn Harjumaa
+372 5030234