Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Noorte dirigentide kontsert

T 6.6.2017 19:00
Tallinna Metodisti kirik
5.00 - 7.00
Eesti Kooriühing korraldab teisipäeval, 6. juunil kell 19 Tallinna metodisti kirikus neljanda kontserdi sarjas "Noored juured", kus saab kuulda tänaseid noori dirigente ja nende koore.

Esinevad Ilona Muhel lastekooriga Ellerhein / THK Kullo, Grete Koik Jakob Westholmi Gümnaasiumi segakooriga, Riivo Jõgi Põlva Muusikakooli keelpilliorkestriga ja Ksenija Grabova Tallinna Tehnikaülikooli kammerkooriga.

Tallinna Huvikeskus Kullo lastekooris Ellerhein laulavad paljude Tallinna koolide õpilased vanuses 10 -14 eluaastat. Enamik lauljatest tulevad koori mudilaskoorist, laulavad lastekooris kolm aastat, misjärel jätkub nende lauljatee tütarlastekooris.

Jakob Westholmi Gümnaasiumi segakoor on tegutsenud juba 1964. aastast. Selle õppeaasta eesmärkideks on olnud noorte laulupeo repertuaari omandamine ning kohtumised-esinemised koos kooridega väljaspool Eestit.

Põlva Muusikakooli keelpilliorkester on moodustatud varasemalt muusikakoolis  tegutsenud keelpilliansamblitest. Praeguses koosseisus mängitakse alates 2013. aasta jaanuarist, mil orkestrit asus juhatama dirigent ja helilooja Riivo Jõgi.

Tallinna Tehnikaülikooli kammerkoor on asutatud 1966. a. Koori liikmeteks on põhiliselt Tallinna Tehnikaülikooli tudengid ja vilistlased. Koor püüab leida aina uusi ja huvitavaid väljundeid erinevate projektide, reiside ja konkursside näol ning seeläbi hoida ja tutvustada eesti koorilaulukultuuri nii kodumaal kui võõrsil.

Kooriühingu algatatud kontsertide eesmärk ongi leida ja toetada andekaid noori dirigente ning anda publikule võimalus nende loominguga tutvuda. 
 
Piletid 5 / 7 € saadaval Piletilevis ja tund enne kontserti kohapeal.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Noorte dirigentide kontsert T 6.6.2017 19:00 Tallinna Metodisti kirik 5.00 - 7.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täispilet 7€
Õpilane, tudeng, pensionär 5€


Vanusepiirang 7+

Sissepääs alates 18:30
Kestus 1,5 h
Pildistamine/filmimine pole lubatud.

Toimumiskoht
Narva mnt 51 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Kooriühing
Roosikrantsi 13 Tallinn 10119 Harjumaa
6274451
kooriyhing@kul.ee