Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Punk(a)rid. Villu Tamme, Tõnu Trubetsky, Peeter Volkonski

K 3.5.2017 19:00
Eesti Raadio 1. stuudio
10.00 - 15.00
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu "Punk(a)rid - Villu Tamme, Tõnu Trubetsky, Peeter Volkonski".

3. mail kell 19.00 toimub Eesti Raadio 1. stuudios (Vana raadiomaja, Kreutzwaldi 14) kohtumisõhtu Eesti punk(muusika) elavate legendidega. Õhtut juhib Sten Teppan. Piletid 15/10€ müügil Piletilevis ja Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis ning tund enne algust koha peal.

Kui mujal maailmas vastandus punkmuusika peamiselt ühiskondlike normide, võimu ja massikultuuriga, siis Eesti punk 1980. aastatel oli otseselt suunatud nõukogude võimu nõmeduste ja vaimupimeduse vastu. See koondas oma hõlma alla Eesti muusikaskeene intelligentsi, tipp-pillimehed. Kuidas üldse sai totalitaarses ühiskonnas selline liikumine aset leida? Kui palju kaikaid suutsid kodarad taluda? Kuidas balansseerida lubatud ja lubamatu piirimail? Kuidas ridade vahelt kontrollile ja tsensuurile näkku irvitada? Seekordne kohtumisõhtu ei pruugi olla viisakas, kombekas ega kõigile meeldida. 30 aastat tagasi oleksid nii esinejad, kui Eesti Muusika Kuulsuste Koda sellise õhtu eest ilmselt pikaajalise esinemiskeelu saanud... Vahet pole.

Eesti Muusika Kuulsuste Koja korraldatav kohtumisõhtute sari toob publikuni Eesti levimuusika legendaarsemad tegelased. Fookuses on inimesed, kelle tegevus on kõige rohkem mõjutanud Eesti levimuusikat. Igal kohtumisel saab otsestest allikatest kuulda seda, kuidas on sündinud legendid, laulud, ansamblid, tähed meie muusikataevas ja mis tegelikult Eesti levimuusika tagatubades toimus.

Kohtumisõhtute eesmärgiks on Eesti Muusika Kuulsuste Koja idee tutvustamine ja eksponaatide kogumine Eesti levimuusika näituse jaoks. Kuulsuste koda ja näitus avatakse kingitusena Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks, eesmärgiga säilitada ja näidata publikule Eesti muusika kultuuripärandit ja hoida au sees neid levimuusikuid, kes meie rahvale nii kodu- kui välismaal kuulsust on toonud.

Tegevuse ja kogumiskampaania kohta leiab lisainfot www.kuulsustekoda.ee ning www.facebook.com/kuulsustekoda.

Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtud jätkuvad sügisel.

Piiratud arvuga piletid hinnaga 15/10€ on müügil Piletilevis, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis ning üks tund enne algust koha peal.

Kohtumisõhtut toetab Riigikantselei EV100 korraldustoimkond, õhtut salvestab Eesti Rahvusringhääling, meediapartneriks on DELFI.

Sündmuse koduleht: http://www.kuulsustekoda.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Punk(a)rid. Villu Tamme, Tõnu Trubetsky, Peeter Volkonski K 3.5.2017 19:00 Eesti Raadio 1. stuudio 10.00 - 15.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

tavahind 15 EUR
õpilane/ tudeng/ pensionär 10 EUR

lisainfo:
üritus kestab 1 tund ja 30 minutit
pildistada võib, filmida mitte

Toimumiskoht
Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12 Tallinn Harjumaa
info@tmm.ee