Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Valeri Garkalin. Kontsert-kohtumine / Валерий Гаркалин. Концерт-встреча

E 27.2.2017 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
16.00 - 27.00
Venemaa rahvaartist
Valeri Garkalin

Sädelev KONTSERT-KOHTUMINE: „Kogu Šõrli-Mõrli elu!“ 


Valeri Garkalin on professionaal ja inimene, kes on osanud harmooniliselt ühendada isikliku elu ametialase tegevusega.
Valeri Garkalin on Venemaa rahvakunstnik, teatri- ja kinonäitleja, režissöör, professor, estraaditeaduskonna töökoja RATI (GITIS) kunstiline juht.

Vaatajad tunnevad teda peamiselt komöödianäitlejana, kuid tema anne ei piirdu komödiandi ampluaaga. Näitleja suureks kinodebüüdiks oli roll draamas „Katala“ („Pettur“). Tema tööde seas on draamarollid filmides „Belõje odeždõ“ („Valged riided“) (bioloog Dežkini roll), rollid filmides  «Попса», «Бедная Саша», «Андерсен. Жизнь без любви» ja paljud teised. Tema arsenalis on ka rohkelt tõsiseid töid, muuhulgas kõikide näitlejate unistus – Hamlet.

Sõltumata filmižanrist või lavastusest on vaieldamatu fakt, et kõik tema rollid ja tegelaskujud on andekad, mitmetahulised, elavad ja äratuntavad.

Valeri Garkalin ei ole üks nendest kinnistest snoobilikest staaridest, kes teevad saladuse kõigest, mis neid ümbritseb. Ta on avatud suhtlemiseks, tema peamine soov on aga, et tema töö leiaks vastukaja vaatajate hinges. Kinno või teatrisse tulnud vaataja peab saama positiivsed muljed, mitte aga depressiooni – niisugune on suurepärase näitleja peamine loominguline ja ka igapäevane põhimõte.

On raske uskuda, et Valeri Garkalin, täna üks Venemaa kuulsamaid näitlejaid, sai tuntuks alles 35-aastaselt. Tema tee kuulsuse poole oli konarlik: ta töötas lukksepana, teenis aega armees, seejärel läks õppima Gnessini kutsekooli ja alles siis vapustas Moskva teatripublikut. Näitleja komödiandiannet aga said vaatajad hinnata pärast Vladimir Menšovi filmi „Šõrli-Mõrli“ ekraanile ilmumist.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Valeri Garkalin. Kontsert-kohtumine / Валерий Гаркалин. Концерт-встреча E 27.2.2017 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 16.00 - 27.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Kestus 1h 40 min
Uksed avatakse 15-20 min enne algust
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud!
Üritus toimub vene keeles

Toimumiskoht