Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Vene Kultuurikeskuse RetroKlubi / Ljudmilla Gurtsenko / Людмила Гурченко

R 25.11.2016 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Retroklubi: Gurtšenko aeg
Möödunud aastal asutati Vene kultuurikeskuses retroklubi, mille eesmärgiks on 20. sajandi muusika ja laulude populariseerimine, et 21. sajandil ei vajuks eelkäijaid unustuste hõlma.
Esimesel kohtumisel meenutati Leonid Utjosovi. Kuulajad võtsid programmi hästi vastu ning ootavad huviga selle algatuse jätkumist.

Seega ootab retroklubi 16. veebruaril kell 19.00 kõiki Vene kultuurikeskuse suurde saali tutvuma Ljudmila Gurtšenko loominguga.

Ljudmila Gurtšenko oli filminäitleja ja laulja, kellest sai nõukogude ja vene estraadi tõeline sümbol. Tema karjääri iseloomustavad suur hulk hitte, populaarseid filme ja meeldejäävaid karaktereid. Gurtšenko lahkus meie hulgast mõne aasta eest, jäädes ületamatuks täheks, kuid seejuures oli ta ka lihtsalt Ljusja – just nii kutsusid teda lähedased ja austajad. Ja Gurtšenkole see meeldis. Rollid, kuulsus, aplaus... Ta saavutas kõik, millest unistas. Kuid tema elus oli veel üks ja mitte vähetähtis roll – naise ja ema roll, mille täitmisel ei suutnud ta oma annet täielikult rakendada. Näitlejanna keerulist ja eredat saatust meenutame oma retroklubi järjekordsel õhtul Vene kultuurikeskuses. Meenutame ja laulame tema laule, mis ta meile on kinkinud, vaatame primadonnat ekraanilt ja kuulame tema kordumatut häält. Programmi „Ljudmila Gurtšenko. Laulud ja saatus“ toovad meieni näitleja ja laulja Eduard Toman, virtuoosne bajaanimängija Igor Jermakov, Tri Romanss ning Vene Teatri näitlejad Jekaterina Kordas ja Natalja Murina.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Vene Kultuurikeskuse RetroKlubi / Ljudmilla Gurtsenko / Людмила Гурченко R 25.11.2016 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Tagasiost
Hinnainfo

Hind 5 € - 10 €

Sündmus toimub vene keeles
Kestus 2h

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja