Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Laula, mu muusikaingel! / Пой, мой ангел музыки!

E 13.11.2017 19:00 - T 14.11.2017 23:59
9.00 - 15.00
Igor Vjalõhh, tenor, B.A.Pokrovski nimelise Moskva riikliku akadeemilise kammermuusikateatri juhtiv solist, paljude riikide, sh Prantsusmaa, Austria, Itaalia, Läti, Poola ja Jaapani parimatel lavadel esitatud projektide osaline ja Aleksandra Nanoškina, sopran, B.A.Pokrovski nimelise Moskva riikliku akadeemilise kammermuusikateatri solist, Moskva Filharmoonia ja Tšehhovi nimelise Moskva Kunstiteatri külalissolist, telekonkursi „Laul ei tunne piire” laureaat toovad publiku ette programmi „Laula, muusikaingel!” (Sing, My Angel of Music!).

Programm hõlmab kaasaegsesse võtmesse kohandatud klassikalist muusikat kogu selle mitmekesisuses! Esitamisele tulevad armastatud teosed Andrea Bocelli, Alessandro Safína, Sarah Brightmani, Katherine Jenkinsi jt repertuaarist.
Tänu kvaliteetsele muusikalisele helipildile ja professionaalsetele vokaalsetele esitustele võidab classical crossover’i nime all tuntud muusikastiil (teise nimega operatic pop ehk pop-ooper) igal aastal juurde üha rohkem austajaid. See stiil ühendab endas klassikalise, pop-, rokk- ja elektronmuusika parimaid külgi.

Ja mis kõige tähtsam! Igor ja Aleksandra on õnnelikud abikaasad, mistõttu on nende esitatavad armastuslaulud täidetud ehedate emotsioonidega!

Programm sisaldab dramatiseeringu elemente.

Soovime teile unustamatut ja kaunist kontserdiõhtut!

Sündmuse koduleht: https://www.operafamily.ru/

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused