Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mardipidu: Angus, Oopus, Meisterjaan

R 10.11.2017 20:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
10.00 - 12.00
ANGUS: Mis võiks paremini sobida Mardimölluks, kui rõõmus tantsupidu reggae ja ska-rütmide saatel? Lõuna-Eestist pärit noored muusikud toovad kõikjale lõunamaiseid tuuli, lauldes seda rõkatavat muusikat puhtas emakeeles!
Nautides Jamaikalt alguse saanud reggae ja ska stiili, lubavad muusikud ise, et see kogemus saab olema kui mälestus lapsepõlvest, täis päikest ja helgust. Päris kindlasti ei mängi nad ainult iseendale, vaid kisuvad kuulajad kaasa oma joovastavatesse meeleoludesse. Kedagi ei saa külmaks jätta afroameerika keevalised rütmid ja inimlikud soojad tunded, mida väljendatakse, nii verbaalselt kui muusikaliselt. Viska jalast oma kingad, meeltest oma eelarvamused ning naudi tantsimist lageda taeva all, paljajalu ja avatud südamega!

Anton Ventsel - vokaal, kitarr
Elari Ennok - vokaal, kitarr
Mati Tubli - vokaal, basskitarr
Rauno Vaher – trummid
Tõnis Kirsipu – perkussioon
Lauri Kadalipp - vokaal, saksofon
Tõnu Tubli - vokaal, tromboon

MEISTERJAAN: Etno-tekno ekstsentrik Meisterjaan kasutab muusikaloomeks peamiselt parmupille ja elektroonikat, lastes kuuldavale mõjutusi technost, joikumisest, räpist ja folgist. Kehastades sümbioosi ürgse ning kaasaegse tehnoloogia, samuti iidse ning kaasaegse mõtlemise vahel, on tema eesmärgiks tekitada heli, mida kunagi varem pole kuuldud. Viljandi Folgil astub koos Meisterjaaniga lavale ka spetsiaalselt selleks puhuks kokku tulnud parmupilliorkester.

OOPUS: Oopus on psy-ambient-techno-trad kooslus, kus kohtuvad pärimusmuusikast tuntud instrumendid kaasaegse elektroonilise muusika ning visuaalidega. Vanad pillilood on eelkõige tantsumuusika, tänapäeva tantsumuusika aga elektrooniline. Oopus liidab ja loob seda kõike laivis ja tulemuseks on täielik elamus kõikidele meeltele.
Oopus on Mari Meentalo (torupill, flööt, parmupillid, hulusõ, vokaal, digisüntesaatorid, efektriplokid), Johannes Ahun (analoog- ja digisüntesaatorid, oval)
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mardipidu: Angus, Oopus, Meisterjaan R 10.11.2017 20:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 10.00 - 12.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Soodushind kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele.
Samal päeval on hind 15 EUR

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee