Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ROBBIE WILLIAMS THE HEAVY ENTERTAINMENT SHOW TOUR 2017

K 16.8.2017 20:00
Vilniaus Vingio parkas
ROBBIE WILLIAMS ESINEB SUURE VÄLIKONTSERDIGA SUVEL VILNIUSES. SHOW ERIKÜLALISEKS ON BRITI DUO ERASURE.

Tallinna Lauluväljakul üle 60 tuhandele ning mullu Lätis ja Leedus kahe väljamüüdud showga ligi 30 tuhandele fännile esinenud Briti superstaar ROBBIE WILLIAMS naaseb Baltikumi ning 16. augustil  Vilniuses, Vingis pargis, annab laulja regiooni ainsa välikontserdi. Kontserdi erikülalisena astub üles Briti bänd Erasure.

NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Robbie kontserti 16. augustil 2017 Vilniuses, Vingis pargis. Kontserdipäeval saab sõita mugava ERIBUSSIGA Tallinnast Leetu ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse.

Bussisõidu ajakava vaatamiseks ning bussipileti ostmiseks, kliki SIIA

Robbie uus stuudioalbum “The Heavy Entertainment Show” nägi ilmavalgust 4. novembril. „Mõtisklesin väljendi „kerge meelelahutus“ üle – kõik need suurejoonelised teleshowd, mida lapsena olen vaadanud ning mida veel kolmkümmend miljonit inimest jälgib, sellises ajahetkes hiigelsuurt jagatud kogemust nimetatakse kergeks meelelahutuseks. Vahel kritiseeritakse inimesi nende massitarbimise pärast üsna karmilt, kuid minu jaoks on see raske meelelahutus. Sedasama loodan oma uue albumiga saavutada – jagada miljonite inimestega kogemust kerge meelelahutuse keskkonna vahendusel... ainult, et see meelelahutus oleks steroididel,“ ütles laulja oma uue kauamängiva kohta.

7. novembril, sai Robbie pärjatud ka ülimaineka BRITs Icon Award auhinnaga. Tegemist on BRIT Awards kõrgeima aumärgiga, mida on varasemalt antud üle vaid Elton Johnile ja David Bowie’le. Icon Awardiga tunnustatakse kõrgeimal tasemel saavutusi muusikas ning sellega pärjatakse vaid need muusikud, kelle looming ja esinemised on avaldanud suurt ning kauakestvat mõju Briti kultuurile.

Robbie uus turnee saab alguse juunis Manchesteris ja kestab septembri keskpaigani. Koos Robbiega Vilniuses esineva ansambli Erasure liikmed Andy Bell ja Vince Clarke jõuavad Baltikumi esmakordselt.

Piletilevis on müügil nii seisupiletid kui ka fänntsooni ja VIP-pääsmed.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
ROBBIE WILLIAMS THE HEAVY ENTERTAINMENT SHOW TOUR 2017 K 16.8.2017 20:00 Vilniaus Vingio parkas
Toimunud
Hinnainfo

  • Tavapilet 69 €
  • Fännitsoon 99 €
  • VIP pilet 299 €
VIP pilet
- sissepääsupilet
- VIP sissepääs
- broneeritud parkimiskoht
- VIp kaelakaart ja käepael
- lisatooted
- koht VIP tribüünil
- karastusjoogid
- alkohoolsed joogid
- snäkid


Fännipilet
-
eraldi sissepääs
- lavale lähim koht

Uksed avatakse 17:00
Kestus u 4h
Vaheaega ei ole
Kontsert on vanusepiiranguta. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet ka sülelapsel.


Toimumiskoht
M. K. Čiurlionio g. 100 Vilnius Leedu
Sündmuse korraldaja