Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Aleksandr Serov ''Hoia armastust'' / Aлександр Серов ''Береги любовь''

K 22.3.2017 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Sugar Media esitleb! Esmakordselt Tartus – Aleksandr Serov!

Aleksandr Serov sündis 1954. aastal Ukrainas Kovalevka külas Mykolaivi piirkonnas. Juba lapsepõlves tekkis tal kirglik huvi muusika vastu. Sellal alustas ta erinevate muusikariistade õppimist, mis osutus tema tulevases karjääris väga kasulikuks. Alguses mängis ta alti kooliorkestris, 15-aastaselt omandas ta iseseisvalt klaverimängu ning hiljem võeti ta vastu Mykolaivi Muusikakooli klarneti erialale. Samal ajal praktiseeris ta ka saksofoni- ja klaverimängu.

Noore kunstniku tõeliseks kireks on tema sõnul alati olnud džäss. Saatuse tahtsi ei suutnud ta asutada oma džässbändi, kuid õppis tundma oma iidolite stiili ning katsetas seda isegi. 1970. aastate alguses, oma kolmeaastase ajateenistuse ajal mereväes, laulis ta Tom Jonesi ja Elton Johni ingliskeelset repertuaari. Ajateenistusest naastes asus laulja tööle Mykolaivi oblasti filharmooniasse, kus ta oli erinevate vokaal- ja instrumentaalansamblite režissöör, arranžeerija ja instrumentalist. Nende ansamblitega oli ta ringreisidel riigi erinevates linnades.

80. aastate alguses sai Serov tuttavaks helilooja Igor Krutoiga, kes hakkas tema jaoks kirjutama oma parimaid hitte. Krutoi kirjutatud kompositsiooniga „Madonna“ võitis laulja üleliidulise konkursi „Jalta-87“, sai auhindu Rahvusvahelisel estraadilauljate festivalil Prahas ning pälvis Grand Prix popmuusika- ja laulukonkursil „Budapest-88“.

Krutoi loodud palad „Ты меня любишь“ („Sa armastad mind“), „Вдохновение“ („Innustus“), „Судьбе назло“ („Saatuse kiuste“), „Нe надо“ („Pole tarvis“) ja „Признание“ („Ülestunnistus“) tõstsid laulja populaarsuse tippu.

90. aastate alguses jätkas Serov koostööd Igor Krutoiga, lisades oma repertuaari ingliskeelseid kompositsioone ning selliseid šlaagreid nagu Igor Shaferani laul „Ты“ („Sina“), Igor Nikolajevi laulud „Звездопад“ („Tähesadu“) ja „Я люблю тебя до слёз“ („Armastan sind pisarateni“), Robert Roždestvenski laul „Прости“ („Anna andeks“) ning oma sõnadele kirjutatud laule. Aastal 1991 pälvis Serov Vene NFSV teenelise kunstniku tiitli ning 2004. aastal Venemaa rahvakunstniku tiitli.

Erinevalt paljudest tuntud esinejatest eelistab Aleksandr Serov usalduslikku suhtlemisviisi oma kuulajatega ning seetõttu ei ole tal kombeks oma esinemiste ajal tantsutrupi teenuseid kasutada.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Aleksandr Serov ''Hoia armastust'' / Aлександр Серов ''Береги любовь'' K 22.3.2017 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Toimunud
Hinnainfo

Perioodil 16.-20.03 kõik hinnad -30% soodsamad
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)Kestus 1 h 50 min, vaheaega ei ole
Sissepääs al. 18.00
Ligipääs ratastooliga olemas
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud!

Vanemuise kontserdimajas piiratud nähtavusega kohad:
Keskrõdu (postide taga) rida 5, kohad 4-6, 11-13; rida 6, kohad 3-5, 11-13; rida 7, kohad 3-5, 10-12; rida 8, kohad 4-6, 11-13
Külgrõdu rida 2, kohad 19-27; rida 3 ja 4 kõik kohad

Sündmuse korraldaja