Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Blaze Bayley (ex-Iron Maiden) [UK] & Herald

N 11.5.2017 19:00
Klubi Tapper, Tallinn
20.00
Iron Maidenist tuntud Briti laulja Blaze Bayley tuleb Eestisse

Neljapäeval, 11. mail esineb Inglismaa legendaarne heavy-metali vokalist Blaze Bayley Tallinna klubis Tapper. Viimati andis Blaze eestlastele uskumatu elamuse Hard Rock Laagris. Nüüd tullakse tagasi suuremalt kui varem ja antakse kevadel Tallinnas võimas klubikontsert rokiklubis Tapper. Soojendab kodumaa hevikuningas Herald.

Blaze Bayley sünninimega Bayley Alexander Cooke sündis 29. mail aastal 1963 Inglismaal Birminghami linnas. Ta on inglise üks tuntumaid lauljaid ning muusikakirjutajaid.

Blaze alustas oma professionaalset muusikukarjääri aastal 1984 vokalistina ansamblis Wolfsbane. Wolfsbane'i aegadel avaldati neli stuudioalbumit ning üks live-album.

Kui Bruce Dickinson lahkus Iron Maidenist 1993. aastal, valiti Blaze Bayley üle tuhande kandidaadi seast tema asendajaks ühes maailma tuntuimas heavy metali bändis.
Iron Maideni aegadel salvestas ta koos nendega kaks kauamängivat: "X-factor" (1995) ning "Virtual XI" (1998). Samuti osales ta “The Visions of the Beast" DVD-l ja albumil "Best of the Beast", olles uue loo "Virus" kaasautor.

1999. aasta veebruaris, kui Bruce Dickinson otsustas Iron Maidenisse tagasi tulla, alustas Blaze Bayley oma soolokarjääri.
Algselt nime all Blaze, alustas ta 1999. aasta märtsis, kuid mõningaste koosseisu ja managementi muutuste tõttu muutis ta nime Blaze Bayley'ks.
2000. aastal avaldasid nad oma debüütalbumi "Silicon Messiah", millele järgnes "Tenth Dimension" (2003) ning "Blood and Belief" (2005). Samuti salvestati kontsert-CD "As Live as it Gets" (2003).
2007. aasta veebruaris alustas Blaze Bayley bänd DVD salvestamist "Alive in Poland", 2008. aastal tehti CD/DVD "The Night That Will Not Die", mis avaldati järgmisel aastal.
Blaze salvestas oma bändiga veel stuudioalbumi "Promise and Terror", kuid ühines taas korraks Wolfsbane'iga, kellega salvestati lühialbum "Did It for the Money" ning millele järgnes kauamängiv "Wolfsbane Save the World".

Kui Blaze Bayley otsustas siiski keskenduda oma isiklikule soolokarjäärile, jõudis ta koos enda avastatud artistidega produtseerida albumi "The King Of Metal" (2012) ja salvestada akustilise EP-plaadi "Russian Holiday" koos klassikalise kitarristi Thomas Zwijseni ning vioolamängija Anna Bakkeriga. Rohke muusika ja sõnade kirjutamise, salvestamise, produtseerimise ning tuuritamise kõrvalt jõudis ta veel olla külalishääl mitmetele bändidele ning esineda rohkesti koos Iron Maideni legendi Paul Di'Annoga.

Blaze Bayley senini viimase albumi pealkirjaga "Soundtracks of My Life" moodustavad 30 pala, mis on just temale olnud kõige olulisemad tema 30-aastase muusikukarjääri jooksul. Sellest tehti ka kahetunnine kontsertsalvestus, mida käidi promomas üle kogu Euroopa ja Lõuna-Ameerika.

Blaze Bayley maailmaturnee toob bändi taas Eestisse! Koos Blaze'iga esineb kodumaa tuntuim heavy-metali grupp Herald.

Piletid Blaze Bayley ja Heraldi kontserdile tulevad müügile reedel, 17. märtsil kõigis Piletilevi ja Statoili teenindusjaamades kell 10:00 hinnaga 20 eurot.

Uksed üritusele avatakse kell 19:00 ning üritus on vanusepiiranguta
Üritust korraldab Bad Promotions Estonia
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Blaze Bayley (ex-Iron Maiden) [UK] & Herald N 11.5.2017 19:00 Klubi Tapper, Tallinn 20.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti hind 20 €

Uksed avatakse kell 19:00
Üritus on vanusepiiranguta

Toimumiskoht
Pärnu mnt 158 G Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Bad Promotions Estonia OÜ
Vilde tee 98-18 Tallinn Harjumaa
+372 55 237 88
badpromotionsestonia@gmail.com