Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Bryan Ferry

E 9.10.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn

BRYAN FERRY ESINEB ÜLE KÜMNE AASTA KONTSERDIGA TALLINNAS

9. oktoobril esineb Nordea Kontserdimajas laulja, Inglise kultusbändi Roxy Music asutaja ning lugude autor BRYAN FERRY. Üle kümne aasta taas Tallinnas kontserdiga esinev muusik astub lavale live-orkestriga, esitades Roxy Musicu ja soololoomingu paremikku. 
Erikülalisena astub laval üles laulja Judith Owen.Bryan Ferry on pop- ja rokkmuusika üks stiilsemaid ja omanäolisemaid lauljaid ning laulusõnade kirjutajaid. Ferry teeb iga loo mida esitab, täielikult iseenda omaks. Tema mahe ja võrgutav hääl ning hingematvalt elegantne esinemisstiil äratab ellu terve maailma ja saavutab üliromatilise meeleolu loomiseks täiusliku pingestatuse jõuetuse ja melodramaatilisuse vahel. Ferry viimistleb oma loomingut lõputult läbi stuudiotööde ja esinemiste, kirjeldades armastuse emotsionaalseid tahke üksiklase ja kõrvalseisja pilgu läbi, kes räägib armastusest ja üksildusest, luksusest ja eraldatusest.Olles Roxy Music asutajaliige ning peamine lugude autor, pani Ferry ise kokku iga detaili bändi imago juures - plaadiümbrisest lavakostüümideni. Muusiku enda sõnul olid juba tema kõige varasemad kirjutised ja stuudiosalvestused bändiga otsene katse kombineerida armastust muusika vastu loominguliste võimaluste ja ideedega, mida ta õppis kunstis. “Bryan Ferry ja tema kaasaegne David Bowie on mõlemad oma loomingu ja seda ümbritsevaga mõjutanud tervet põlvkonda.” (The Independent)

Bryan Ferry karjäär on olnud üliedukas nii Roxy Musicu liikmena (ansambli albumid on ühed olulisemad pop- ja rokkmuusika ajaloos) kui ka sooloartistina ning seda alates debüüt-kauamängivast “These Foolish Things” (1973). Tema hetkel viimane sooloalbum nimega “Avonmore” tuli välja 2014. aastal.

Muusikakriitikud nimetavad Ferry esinemisi laitmatuks, kus nii pealtvaatajad kui ka nende alati elegantne muusika- ja stiiliikoon otse sulanduvad kontserdisaalis valitsevasse tundeküllasesse atmosfääri.

9. oktoobril Nordea Kontserdimajas esineb Bryan Ferry koos üheksaliikmelise live-orkestriga, mille koosseisu kuuluvad kitarri-, klahvpilli-, trummi-, basskitarri-, viiuli- ja saksofonimängijad ning taustalauljad.Tallinna kontserdi raames kõlab nii Roxy Musicu kui Bryan Ferry soololoomingu paremik, sealhulgas sellised lood nagu “Slave to Love”, “Bête Noire”, “Ladytron”, “More Than This”, “Love Is the Drug”, “Avonmore”,  “Beauty Queen” jpt.

Piletid hinnaga alates 49 eurost on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Sündmuse koduleht: http://www.fbi.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Bryan Ferry E 9.10.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 39.50 - 49.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Müügil piletid II. rõdule ning viimased istekohad I. rõdul
Kõik kohad parteris on välja müüdud

Ajakava
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Alguses esineb soojendusesineja Judith Owen.
Vaheajaga. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:45 Ürituse orienteeruv lõpp


Lisainfo:
* Vanusepiirang puudub
* Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka igas vanuses lastel
* Hilinejaid saali ei lubata!
* Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
* Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
* I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire.

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee