Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

David Garrett & His Band / Explosive Live 2017

L 9.12.2017 20:00
Saku Suurhall
Klassikalise muusika rokkstaar David Garrett esineb esmakordselt Eestis

Olles edukalt lõpetanud oma “EXPLOSIVE – LIVE” maailmaturnee esimese osa, jõuab David Garrett selle aasta detsembris esmakordselt ka Baltikumi ning annab 9. detsembril kontserdi Tallinnas, Saku Suurhallis. Piletid on nüüd müügil Piletilevis!

Viiulimängija David Garrettil on hetkel käimas maailmaturnee “EXPLOSIVE – LIVE”, mis toob ta aasta lõpus esmakordselt ka Baltikumi. Tuur sai alguse 2016. aasta novembris ning vaid kolme nädalaga müüdi üle 200 000 pileti. “Sellist tuuri ei ole me veel kunagi varem teinud!” kinnitab David ise. Tema fantastilised käsitlused tuntud hittidest nagu näiteks “Purple Rain”, “Viva La Vida” ja “They Don’t Care About Us” ning ta enda looming (“Furious”, “Explosive” jt) on pälvinud võimsaid aplause ja pannud publiku üle kogu maailma ennastunustavalt tantsima.

Garrett on justkui Paganini popstaaride või Jimi Hendrix viiulimängijate seas -  rahvusvaheline superstaar, kes hägustab piire Metallica ja Mozarti vahel. Modernse crossoveri pioneerina ning virtuoosse viiulimängu poolest tuntud Garrett tunneb end võrdselt hästi esitades nii kõige keerukamat klassikalist heliloomingut kui ka rahvast rõõmustavaid maailmakuulsaid rokkhitte. Fännide poolt palavalt armastatud Garrett on teeninud kuld- ja plaatinaauhindu nii Hong Kongis, Saksamaal, Mehhikos, Taiwanis, Brasiilias, Singapuris kui paljudes teistes riikides. Ka tema värskeim album “Explosive” jõudis Austrias ja Saksamaal kuldplaadi staatusesse vaid paari nädalaga.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
David Garrett & His Band / Explosive Live 2017 L 9.12.2017 20:00 Saku Suurhall
Toimunud
Hinnainfo


Piletite hinnad 
• Istekoht parteris (parter on tõusuta) 49 € - 99 € (vastavalt istekohale)
• Istekoht I tasand 39 € - 69 € (vastavalt asukohale)
• Istekoht II tasand 39 € (vastavalt asukohale)
• Restoranipilet 99 €
• Ratastoolikoht 39 €

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Palume enne piletite ostmist veenduda, kas valitud sektor ja istekohad on teile meelepärased. Üritusepõhise detailse saaliplaani leiate www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Vanusepiirangut ei ole.
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet

Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-20:30
Uksed avatakse kell 18:00, algus kell 20:00.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja