Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eesti Laul 2017

L 4.3.2017 19:00
Saku Suurhall
19.90 - 89.00
Sisaldab lisatasusid
Uskumatu! Eesti Laul 2017 piletid on nüüd müügil!

Eesti Laulu tänavune finaal oli ülimenukas ning Saku Suurhall müüdi kiiresti välja. Selleks, et kõik huvilised kontserti nautima pääseksid, on järgmise aasta finaalipiletid nüüd müügil.

"Need, kes ostavad piletid juba praegu, saavad parima hinnaga parimad kohad," ütleb ETV pearežissöör René Vilbre. "Tänavuse Eesti Laulu finaalis oli Saku Suurhalli saal välja müüdud. Seetõttu ei tasugi piletite soetamist jätta viimasele hetkele, sest siis võib juhtuda, et parimad kohad on juba ammu võetud." lisab ta.

Ka Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet kinnitab, et Eesti Laul on aastatega üha populaarsemaks kasvanud ning publiku huvi on tõeliselt suur. "Minu teada oleme me nüüd esimene riik, kes paneb oma lauluvõistluse finaali piletid nii vara müüki. See on ühtlasi ka hea võimalus välismaa fännidel Eesti kasuks otsustada," rõõmustab ta.

Finalistidele, kes Saku Suurhallis toimuvas finaalis üles astuvad, on publiku poolehoid ülioluline. "Artisti jaoks on just publik kõige olulisem. Need on ju elavad inimesed, kes elavad sulle kaasa," rõhutab Eesti Laul 2016 võitja Jüri Pootsmann. "Eesti Laulu finaalist saab kätte suure rahva tunde. See on ju nagu minieurovisioon. Kogu möll ja produktsioon on nii hiiglaslik, et see annab hea ettevalmistuse päris Eurovisiooniks," ütleb Pootsmann.

Eesti Laul 2017 finaal toimub Saku Suurhallis 4. märtsil 2017.


Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eesti Laul 2017 L 4.3.2017 19:00 Saku Suurhall 19.90 - 89.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

• Istekoht parteris (parter on tõusuta) 24 € - 59 €
• Istekoht I tasand 24 €
• Istekoht II tasand 19 €
• Restoranipilet 89 €
• Ratastoolikoht 19 €

Lastele vanuses kuni 2 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles


Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole
Uksed avatakse kell 18:00
Algus kell 19:00
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal al. 18:00


Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
 
Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos. 

Palume enne piletite ostmist veenduda, kas valitud sektor ja istekohad on teile meelepärased. Üritusepõhise detailse saaliplaani leiate www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Best Idea OÜ
Toompuiestee 37 Tallinn 10133 Harju
+372 6600200
info@sakusuurhall.ee