Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eesti Laul 2017 / Finaalkontserdi peaproov

L 4.3.2017 13:30
Saku Suurhall
15.90
Sisaldab lisatasusid
Kodumaise suurima muusikakonkursi Eesti Laul 2017 märtsis toimuva finaalkontserdi pileteid on ostetud rekordkiirusel ja seetõttu on müügil ka peaproovi pääsmed.

"Oleme saanud rabavalt palju positiivset tagasiset selle kohta, et Eesti Laulu on saalist vaadata täiesti teine elamus kui televiisorist," räägib produtsent Mart Normet. "See on väga julgustav - oleme õigel teel ning sellist meelelahutust on väga vaja," ütles Normet.

Korraldusmeeskond kinnitab, et ka tänavu saavad saalis olijad erakordse elamuse osaliseks ning sel aastal tõotab kontsert tulla veel võimsam kui eelmisel aastal. "Otsustasime finaalkontserdi peaproovi pääsmed müügile panna, sest eelmise aasta kogemus näitab, et huvi Eesti Laulu vastu on niivõrd suur, et ainult üht kontserti ei mahu kõik huvilised nautima," selgitab Eesti Laulu tegevprodutsent Ermo Säks. "Päevane peaproov ei jää oma olemuselt alla õhtusele kontserdile, kuid annab võimaluse näiteks lastega peredele ja teistele, kel muidu ehk poleks võimalik nii hilja lõppevale suurüritusele tulla, kogu melust siiski koha peal osa saada," lausus Säks.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eesti Laul 2017 / Finaalkontserdi peaproov L 4.3.2017 13:30 Saku Suurhall 15.90
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti hind 15 €

Lastele vanuses kuni 2 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles


kohad  sektoris 101, 108, 201 ja 210 on võimaliku piiratud nähtavusega.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole
Uksed avatakse kell 12:30
Algus kell 13:30
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal al. 12:30


Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Palume enne piletite ostmist veenduda, kas valitud sektor ja istekohad on teile meelepärased. Üritusepõhise detailse saaliplaani leiate www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Best Idea OÜ
Toompuiestee 37 Tallinn 10133 Harju
6600200
info@sakusuurhall.ee