Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills

K 21.6.2017 18:30
Lucavsala, Rīga
59.00 - 199.00
FOO FIGHTERS ESINEB SUVEL RIIAS! KAASA TEEVAD BIFFY CLYRO, THE KILLS NING ELEPHANTS FROM NEPTUNE

21. juunil esineb Riias, Daugava jõe kaldal 2,5 tunnilise showga maailma üks suurimaid ja parimaid live-bände, Ameerika rokkansambel FOO FIGHTERS. Kontserdil astuvad erikülalistena üles Biffy Clyro (UK), The Kills (US/UK) ning Elephants From Neptune Eestist.

Foo Fighters tuleb oma rohkem kui kaks kümnendit kestnud karjääri jooksul Baltikumi esmakordselt ning Riia show saab olema ka ainsaks kontserdiks Baltimaades.

NB! Pakume fännidele mugavat võimalust külastada Foo Fightersi kontserti 21. juunil, 2017 Riias, Lucavsala saarel. Kontserdipäeval saab Tallinnast Riiga sõita ERIBUSSIGA ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse.

Bussisõidu ajakava vaatamiseks ning bussipileti ostmiseks, kliki SIIA

Foo Fighters sai loodud Nirvana trummari Dave Grohl poolt 1994. aastal pärast Kurt Cobaini surma ning Nirvana laialiminekut. Alates omanimelise kauamängiva väljaandmisest aastal 1995, on Foo Fightersi albumeid müüdud maailmas üle kolmekümne miljoni eksemplari ning neli neist on pälvinud ka Grammy auhinna kategoorias “Parim rokkalbum” – “There Is Nothing Left to Lose”, “One by One”, “Echoes, Silence, Patience & Grace” ja “Wasting Light”. Hetkel bändi viimane stuudioplaat nimega “Sonic Highways” nägi ilmavalgust 2014. aastal.

Kokku on bändi looming pälvitud üheteistkümne Grammy, nelja Brit Awards’i, kolme Kerrang! Awards’i ning lisaks veel mitme teise muusikatööstuse maineka auhinnaga.

Foo Fighters on tuntud oma staadionimõõtu maratonkontsertide poolest ning ka Riias lubavad Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett ja Pat Smear rokkida laval vähemalt kaks ja pool tundi, tuues publikuni selliseid rokkhümne nagu „Everlong“, „Monkey Wrench“, „My Hero“, „Learn To Fly“, „All My Life“, „Best Of You“, „The Pretender“, „Walk“ jpt.
 
21. juunil astuvad Lucavsala saarel toimuval kontserdil erikülalistena üles Briti bänd Biffy Clyro, Ameerika-Briti duo The Kills ning Eesti ansambel Elephants From Neptune.

Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills K 21.6.2017 18:30 Lucavsala, Rīga 59.00 - 199.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel.
PILETIHINNAD

Seisupilet 69 €

Fännitsoon 99 €

piiratud mahtuvusega ala lava ees

VIP 199 €
VIP-pakett sisaldab: istekohta katusega VIP-tribüünil, VIP-parkla kohta, VIP-sissepääsu, eraldi baari ja tualetti tribüüni juures ning pääsu fännitsooni.

Lisainfo:
Väravad avatakse 16:00.
Ürituse täpne ajakava avaldatakse hiljem.
Vanusepiirangut pole
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel
Korraldaja ei soovita valju heli ja rahvamasside tõttu kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees.
Sissepääs ratastooliga olemas, soodustusi sissepääsul ei ole. Ratastoolis inimestele on piiratud arv kohti invatribüünil. Sissepääsul kontrollitakse invatõendi olemasolu. Saatja pääseb kontserdialale tasuta.
Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Rīga Läti
Sündmuse korraldaja
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Krišjāņa Valdemāra 33A - 11A LV-1010 Rīga
+371 26363002 (Irina)
info@bdg.lv