Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Gary Brooker & Procol Harum

L 2.9.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Välja müüdud

PROGRESSIIVROCKI SUURNIMI PROCOL HARUM ESINEB 50. JUUBELITUURI RAAMES NORDEA KONTSERDIMAJAS

Laupäeval, 2. septembril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas, sümfoonilise ning progressiivse rokkmuusika üheks alusepanijaks peetav Briti ansambel Procol Harum eesotsas laulja, helilooja ja pianisti Gary Brookeriga.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!Aastal 2017 tähistab Procol Harum poolt sajandit bändi loomisest ning omanimelise debüütalbumi ja hittsingli “A Whiter Shade of Pale” ilmumisest.

Lugude kirjutamise ja live-esinemiste kvaliteet on Procol Harumi kuldseks standardiks. Ansambli loomingut ei ole kunagi loodud moe pärast ning see ei igane. Kuulates Procol Harumi lugude prohvetlikke sõnumeid, mõistame, et tegemist on bändiga, mis lisaks meele lahutamisele paneb kuulajad ka kaasa mõtlema. Vaatamata läbi aastate muutuvale koosseisule eesotsas Gary Brookeriga, on iga bändiliige andnud oma panuse ning endast parima, et Procol Harum ei jääks loorberitele puhkama, vaid liiguks edasi, otsides ning avastades uusi põnevaid kõrgusi muusikas. Brooker ise on kindlal arvamusel, et Procol Harumi jätkuva edu saladus peitub ansambli loomingus. “Me ei tee poplugusid kui selliseid. Oleme souli ja bluusi bänd, kuid meie loomingul on ka teisi mõjutusi - sõltuvalt bändiliikmete isiksusest ja eelistustest. Ei “Whiter Shade of Pale” ega “A Salty Dog” ning paljud teised lood ei oleks nii suured hitid, kui neil ei oleks oma hinge.”Juubelituuri raames esineb progressiivrocki suurnimi Procol Harum Tallinnas koosseisus Gary Brooker (klaver, vokaal), Josh Phillips (hammond-orel), Geoff Dunn (löökpillid), Matt Pegg (basskitarr) ja Geoff Whitehorn (kitarr).

Gary Brookeri sõnul on tal alati hea meel esitada kontsertidel nii Procol Harumi juba klassikaks saanud palasid ja publiku lemmikuid kui ka uusi ning ka haruldasi lugusid, et eriliselt rõõmustada ka neid fänne, kes bändi loomingut ja tegemisi hoolikalt jälgivad. Tallinna kontserdi raames 2. septembril Nordea Kontserdimajas, tulevad teiste seas esitusele sellised lood nagu “Homburg”, “A Salty Dog”, “Shine On Brightly” ning muidugi ka rokkmuusika üks tuntumaid palasid “A Whiter Shade of Pale” - lugu, mida on nimetatud kaasaaegse muusika klassikaks ja millest on saanud üks väheseid singleid, mida on maailmas müüdud üle kümne miljoni eksemplari.Procol Harum on vaatamata oma 50-le tegutsemisaastale jätkuvalt tipptasamel, pakkudes kogu maailma rockisõpradele positiivseid emotsioone ja innustust. Ei tasu arvata, et Procol Harumi esimese menuloo tohutu edu peatas bändi edasise arengu nii nagu seda on juhtunud paljude teistega. Isegi hiljuti saadud aumärk „Viimase 75 aasta enimmängitud singel“ ei ole maha surunud muusikute suurt tahet oma loominguga edasi minna ja tegeleda. Nii on aprillikuus Procol Harumilt oodata uut stuudioalbumit.

Procol Harum rokib ka 50 aastat pärast oma esimese hiti ilmumist terves oma hiilguses - justkui galeoon, seilav ning hingega!

Piletid hinnaga alates 39 eurost on nüüd müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.


«A Whiter Shade of Pale»
https://www.youtube.com/watch?v=Mb3iPP-tHdA

«Homburg» (live)
https://www.youtube.com/watch?v=oty-xMa-res

«A Salty Dog» (live)
https://www.youtube.com/watch?v=3Gi7Z3-T_qQ

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Gary Brooker & Procol Harum L 2.9.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 39.50
Välja müüdud
Hinnainfo

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

AJAKAVA:
18:00 avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik
19:00 Algab kontsert. Kontset on vaheajaga. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:15 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee