Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Janet Jackson / The ''Unbreakable'' Tour

L 23.4.2016 19:30
Saku Suurhall
Janet Jacksoni Tallinna kontsert aprillis ei toimu

23. aprillil Saku Suurhallis toimuma pidanud Janet Jacksoni kontsert ei toimu. Edasi on lükatud kogu Euroopa tuur. Hetkel ei ole uued tuuri kuupäevad teada, seega vahetatakse piletid ümber või ostetakse tagasi.

Kahjuks jääb ära 23. aprillil Saku Suurhallis toimuma pidanud Janet Jacksoni kontsert, põhjuseks on artisti management’i sõnul raskused tuuri ajagraafiku sobitamisega. Hetkel pole uued tuuri kuupäevad veel paigas, seega on soovitatav piletid ümber vahetada või tagasi müüa.

Live Nation Estonia pakub võimalust vahetada Janet Jacksoni kontserdipiletid tasuta (NB! lisandub müügipunkti teenustasu) ümber mõne teise Live Nationi Eestis toimuva ürituse piletite vastu. Kallima pileti korral tasub hinnavahe piletiostja, soodsama pileti puhul maksab Piletilevi hinnavahe tagasi. Valikus on näiteks Mariah Carey, Manic Street Preachersi ja Queen + Adam Lamberti Tallinna kontserdid. Kogu nimekiri kontsertidest on olemas veebilehel: www.fbi.ee.
Pileteid saab vahetada järgmiste kontserdite vastu:
  • Mariah Carey
  • Queen
  • Manic Street Preachers
  • Scott Bradleeys POstmodern jukebox
  • 5 seconds of summer
  • Max Raabe
  • Rodrigo y Gabriela


Piletid ostetakse tagasi kõikides Piletilevi müügipunktides v.a Statoil ning SebraPiletite eest kannab raha tagasi Piletilevi kontor. Lisainfot saab aadressil info@piletilevi.ee.


Pileteid ostetakse tagasi kuni 30. aprillini.
Aprillis esineb Saku Suurhallis popdiiva Janet Jackson

23. aprillil astub Saku Suurhallis lavale kuus Grammy auhinda võitnud popdiiva Janet Jackson. Lauljanna jõuab Eestisse uue maailmaturnee “Unbreakable” raames ning esitab nii oma vanemaid hitte kui ka lugusid oktoobri alguses ilmunud uhiuuelt albumilt. Kontserdipiletid on müügil alates 3. novembrist Piletilevis, FBI kontsertklubi liikmetele algab eelmüük juba 2. novembril.

Janet Jacksoni nimi ei ole popmuusika sõpradele kahtlemata võõras. Olles tuntud tänu oma innovatiivsetele, ühiskonnateadlikele ning kohati provokatiivsetele albumitele, võimsatele lavashow’dele ning tele- ja filmirollidele, on Janet olnud oluline figuur popkultuuris juba üle 25 aasta.

Jacksonite perekonna noorima lapsena alustas ta oma karjääri teleseriaalis The Jacksons ning jätkas näitlemisega 70ndatel ja 80ndatel erinevates sarjades, nende hulgas ka näiteks Good Times ja Fame. Omanimelise debüütalbumi andis ta välja 1982. aastal, suurem tuntus saabus aga kolmanda albumiga “Control” aastal 1986. Janet pälvis tunnustust nii muusikaliste oskuste, koreograafia, muusikavideote kui ka ühiskondlike teemade käsitlemise eest oma laulusõnades.

1991. aastal sõlmis Janet lepingu Virgin Records’iga ning temast sai üks enimtasustatud artist maailmas. Tänaseks päevaks on ta välja andnud kokku 11 stuudioalbumit, millest värskeim – “Unbreakable” – ilmus alles oktoobri alguses ning sai vägagi sooja vastuvõtu osaliseks, olles artisti seitsmes album, mis Ameerika müügiedetabelis esikohale tõusis.

USA ajakiri The Atlantic peab äsja ilmunud albumil kõlavat kombinatsiooni optimismist ning väsimusest vägagi paeluvaks. Arvestades lauljanna päritolu maailma ühest kuulsaimast meelelahutusperekonnast, kahte lahutust, ühte Super Bowl’i skandaali ning palavalt armastatud venna ootamatut lahkumist võib öelda, et Janet Jackson on tõesti murdumatu.

Janet on müünud üle 160 miljoni plaadi kogu maailmas ning tema hitid nagu “Nasty”, “Rhythm Nation”, “That’s The Way Love Goes” ja “Got ‘Til It’s Gone” on tuttavad igale pop-muusika sõbrale. Aprillis on võimalik lisaks uue plaadi lugudele ka neid hitte Tallinnas oma kõrvaga kuulda ning Janetit Saku Suurhallis laval näha.

Janet Jackson esineb 23. aprillil 2016 Saku Suurhallis Tallinnas. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebipoes www.piletilevi.ee alates 3. novembrist, FBI kontsertklubi liikmetele aga juba alates 2. novembrist.

Vaata ja kuula:
Janet Jackson – Rhythm Nation https://youtu.be/OAwaNWGLM0c
Janet Jackson – Got Til’ It’s Gone https://youtu.be/uznTHSEgx4U
Janet Jackson feat. J. Cole – No Sleeep https://youtu.be/2_t0ffY3JvE
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Janet Jackson / The ''Unbreakable'' Tour L 23.4.2016 19:30 Saku Suurhall
Tagasiost
Hinnainfo

HINNAD
• Istekoht parteris (parter on tõusuta) 49 € - 69 €
• Istekoht I tasand 59 € (vastavalt asukohale)
• Istekoht II tasand 49 € (vastavalt asukohale)
• Restoranipilet 109 €
• Ratastoolikoht 49 €

Kontsert on vanusepiiranguta.
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel.


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
 
Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos. 

Tulenevalt Saku Suurhalli hoones toimuvatest parendustöödest on toimunud sektorite ja istekohtade numeratsiooni muudatus. Palume enne piletite ostmist veenduda, kas valitud sektor ja istekohad on teile meelepärased. Üritusepõhise detailse saaliplaani leiate www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00 - 19:30
Uksed avatakse kell 18:00, algus kell 19:30
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee