Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jason Mraz

N 9.3.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
49.50 - 79.50
Sisaldab lisatasusid
JASON MRAZ ESINEB JUBA MÄRTSI ALGUSES TALLINNAS AKUSTILISE KONTSERDIGA

Juba 9. märtsil esineb Nordea Kontserdimajas kahekordne Grammy auhinnavõitja JASON MRAZ. Ameerika laulja saabub Eestisse akustilise kavaga, mis kannab nime “Õhtu koos Jason Mrazi ja tema kitarriga”.


Jason Mraz on endale tasapisi kogunud noorusliku, kireva ning elurõõmsa fännibaasi kõikides maailmajagudes. Viimase viieteistkümne aasta jooksul on Mraz läbi enda loomingu, elavate kontsertesinemiste ja heategevuslike projektide toonud oma positiivse sõnumi ning hingelise folk-pop saundi vaimustunud publikuni üle maailma.

Karjääri alguses esines ta aga kolm aastat järjest San Diego lähedal asuvas kohvikus. Tänaseks on muusiku albumeid müüdud enam kui seitse miljonit. Tänu suurtele müüginumbritele on Jasoni CD-d kerkinud plaatina ja multiplaatina staatusesse enam kui kahekümnes riigis. Mraz on olnud kuus korda nomineeritud Grammyle ja võitnud selle maineka auhinna kahel korral. Ta on esinenud väljamüüdud showdega sellistes tuntud kontserdipaikades nagu The Hollywood Bowl, Madison Square Garden ja Londoni O2 Arena.

Mrazi debüütalbum “Waiting for My Rocket to Come” nägi ilmavalgust 2002. aastal ning sisaldas tema esimest hittsinglit “The Remedy (I Won’t Worry)”. Sellele järgnesid veel neli stuudioplaati - “Mr. A-Z” (2005), “We Sing. We Dance. We Steal Things” (2008) koos Jasoni ülemaailmse megahitiga “I’m Yours”, “Love Is a Four Letter Word” (2012) ning "Yes" (2014).

Lisaks muusikuametile on Jason nii surfar, filmitegija, fotograaf kui põllumees ja aednik. Olles tervisliku elustiili ja vegandieedi suur pooldaja, on ta Californias avokaadofarmi omanik ja ta on investeerinud ka veganrestorani Los Angeleses.Mraz on ka pühendunud maailmakodanik, kelle filantroopiline tegevus puudutab paljusid kõikehõlmavaid teemasid, sealhulgas keskkonnaprobleemid ja LGBT inimõigused. Kõik see kokku aitab Jason Mraz’il jätkuvalt tugevdada ja ülistada muusika kõikvõimalikke vorme ja imelist väge, innustades ja rõõmustades oma lugematuid fänne maailmas, mida ta nimetab oma koduks.

Mraz on pidevalt tuuritamas ja jõudnud oma loomingut esitada nii Põhja- kui Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Aasias, Austraalias, Lähis-Idas ning Aafrikas. Juba 9. märtsil esineb Jason Mraz esmakordselt Eestis, astudes oma akustilise showga üles Nordea Kontserdimaja laval.

“Olen tuuril. Olen elevil. Olen tänulik. Olen Jason. Olen endiselt läbinisti teie!”

Piletid hinnaga alates 49 eurost on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Sündmuse koduleht: http://www.fbi.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jason Mraz N 9.3.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 49.50 - 79.50
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Ajakava
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:50 Orienteeruv lõpp

Lisainfo:
* Vanusepiirang puudub
* Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
* Hilinejaid saali ei lubata!
* Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
* Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
* I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire.

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee