Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jelena Vaenga / Елена Ваенга

R 24.2.2017 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Jelena Vaenga kontsert, mis pidi toimuma 11.01.2017 Tartus, lükkub edasi artisti haigestumise tõttu 24.02 peale.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuele kuupäevale.
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, siis pileteid saab tagastada kuni 18.01 k.a.
Korraldaja vabandab võimalikke ebamugavuste pärast.
11.01.2017
Vanemuise kontserdimaja (Tartu)
Jelena Vaenga

Venemaa estraaditäht Jelena Vaenga esineb Tartus!

2017. aasta algust tähistatakse Eestis ereda Vene estraaditähe Jelena Vaenga kontserdiga. Suurepäraste laulude autor ja esitaja, kes on  võitnud oma tohutu austajaskonna armastuse tänu oma loomulikule artistlikkusele,  imelistele vokaalsetele võimetele ja järjekindlale iseloomule, esineb Vanemuise Kontserdimajas 11. jaanuaril 2017. aastal täiesti uue programmiga!

Kohalikud korraldajad (TCC.ee) pakuvad vaid parimaid kontserte. Vene šansooni kuninganna esitab Tartu elanikele ja külalistele oma kõige meeldejäävamaid ja armastatumaid laule.

Vanemuise Kontserdimaja laval kõlavad ballaadid, romansid, laulud klassikute luuletustele ja loomulikult lauljatari omalooming, mis loob saalis kordumatu atmosfääri.

Vaengal on oma isiklik originaalne lavakuju ja stiil, aga oma žanrist räägib lauljatar nii: „50 protsendi ulatuses on see folk-rokk, on vanaaegseid ballaade, linnaromansse, šansooni, ent piiri nende vahele on peaaegu võimatu tõmmata.”
Tartus on Vaengaga laval ka muusikud. Lauljataril on kaasas terve orkester, kuhu kuuluvad kitarristid, bassisid, puhkpillid, klahvpillid, trummid ja akordion.

Vaatajaile, kes pole Jelenat enne kuulnud-näinud, kujuneb esimene kontsert avastuseks, mis muudab ettekujutust temast kui artistist. Kui te olete Jelena Vaenga loomingu austaja ja pole tema kontserdil veel käinud, siis minge kindlasti, sest paljud neist, kes on enne ta kontsertidel käinud, tulevad neile muusikalistele kohtumistele ikka uuesti. 11. jaanuaril te veendute, et Jelena Vaenga kontsert – see on võimas energeetika, maksimaalne enesest andmine ja televisioonis ja netis edasiantamatud emotsioonid. Just sellepärast peab seda nägema nimelt otse ja oma silmaga.

Sellele lisaks on lauljatar alati ettearvamatu, iga tema ilmumine lavale – see on uus etendus erilise dramaturgia ja saaliga suhtlemisega. See on „ Jelena Vaenga Teater”.

Iseloomulik on see, et olenemata sellest, kus ta esineb, ostetakse tema kontsertide piletid ära juba kaua aega enne nende toimumist. Eesolev esinemine Tartus pole erand. Nii et ärge jätke seda grandioosset sündmust vahele. Laulja lubab Tartu vaatajatele tõelise pidupäeva korraldada.


7% lisasoodustust saate, kui registreerite end leheküljel WWW.TCC.EE

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Jelena Vaenga / Елена Ваенга R 24.2.2017 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Toimunud
Hinnainfo

Pileti hinnad vahemikus 25 € kuni 60 € (vastavalt istekohale)


Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal.
Uksed avatakse kell 18:00
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 1 h 50 min, vaheaega ei ole
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.

Sündmuse korraldaja
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com